0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Haziran 2023 Perşembe 09:30:00 - Güncelleme:15 Haziran 2023 Perşembe 09:30:00

CHP'de fotoğrafla ‘değişim' operasyonu

Fotoğrafla operasyon... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı İmamoğlu Çankaya'daki sosyal tesiste iki saat görüştü. İmamoğlu'na yakın CHP medyası ‘özel' diyerek görüşmeden bu fotoğrafı servis etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6'lı masanın yenilgiye uğradığı seçimin sabahı partide değişim isteyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Görüşme Çankaya Belediyesi'nin Ahlatlıbel Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşti. Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu, 2 saat süren görüşmenin ardından tesislerden ayrılırken gazetecilere el sallandılar ancak herhangi bir açıklama yapmadılar. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in uğurladığı ikili farklı araçlarla tesislerden ayrıldı.

Görüşmenin ardından İmamoğlu'na yakınlığı ile bilinen CHP medyası ise fotoğraflar paylaştı.

İkilinin bahçede sırttan çekilmiş fotoğrafları 'özel fotoğraflar' denilerek servis edildi.

İmamoğlu, İstanbul'a dönüşte ,"Görüşeceğiz tabii, Genel Başkanımızla her zaman görüşüyoruz zaten. Güzel olacak her şey" dedi.

Etiketler : chp kemal kılıçdaroğlu ekrem imamoğlu alper taşdelen fotoğraf
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX