0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Eylül 2022 Pazartesi 02:52:00 - Güncelleme:19 Eylül 2022 Pazartesi 02:52:00

Başkan Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği

Başkan Erdoğan, ABD'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcilerini kabul etti. Erdoğan ABD'li Senatör Chris Coons ve Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Menfi ile de görüşme gerçekleştirdi

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kuruluna katılmak üzere New York'ta bulunan Erdoğan, Türkevi'nde bir görüşme gerçekleştirdi.

Basına kapalı kabule, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti Washington Temsilcisi Halil Mutlu, Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) Başkanı Melih Bektaş, TÜRKEN Vakfı Başkanı Behram Turan, Cihannüma Derneği ABD Başkanı Levent Ali Yıldız, MÜSİAD ABD Başkanı Murat Güzel, Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mine Anlar, ABD Karadeniz Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, İslam Toplumu Milli Görüş ABD Bölge Başkanı Nevzat Tuncel, Hasene Vakfı Başkanı Nedim Sezgin, Türk Amerikan Öğrencileri Federasyonu Başkanı ve AK Parti ABD Gençlik Kolları Başkanı İsrafil Demir, TASC Pensilvanya ve Delaware Temsilcisi Fatih Dursun, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) New York Temsilcisi Hakan Karalok, UID California Temsilcisi Ebru Şahin, TASC Chicago Temsilcisi Seyit Şahin katıldı.

İKİLİ TEMASLAR

Başkan Erdoğan, ABD'li Senatör Chris Coons'u kabul etti. Kabul basına kapalı gerçekleştirildi.

Başkan Erdoğan, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Menfi'yi kabul etti. Kabul basına kapalı gerçekleştirildi.

Etiketler : recep tayyip erdoğan abd diploması
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX