0530 708 54 54
0530 708 54 54
31 Aralık 2023 Pazar 10:20:00 - Güncelleme:31 Aralık 2023 Pazar 10:20:00

Başkan Erdoğan'dan "2023 Necip Fazıl Ödülleri"ni kazananlara tebrik mesajı

Kaynak: AA

ABONE OL

Başkan Erdoğan, bu yıl onuncusu düzenlenen "2023 Necip Fazıl Ödülleri"ni kazananları ve organizasyonu gerçekleştirenleri yayımladığı mesajla tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, "Necip Fazıl Ödülleri'ni takdim ettiğimiz ilim, kültür ve sanat erbabımızı tebrik ediyor; şahsım, ülkem ve milletim adına her birine en kalbî şükranlarımı sunuyorum'' dedi.

Başkan Erdoğan, ''Yeni yetişen gençlerimizin üstatlarından devraldıkları emaneti hakkıyla taşıyıp daha da yücelterek, kendilerinden sonrakilere en güzel şekilde teslim edeceklerine inanıyorum'' ifadelerini kullandı.

Necip Fazıl Ödülleri'nin çok önemli bir rol üstlendiğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bu ödüllerle sadece büyük şairimize vefa borcumuzu ödemekle kalmıyor, aynı zamanda Türkiye'nin değerlerine de sahip çıkıyoruz'' dedi.

Başkan Erdoğan, "Ödüllendirilen her başarının daha büyük başarıların müjdecisi olacağının inancıyla hüner sahibini takdir ve taltif etmeye çalışıyoruz. Bu sene de ülkemizin geniş insan hazinesinden titiz bir çalışmayla yine birbirinden kıymetli, yetkin, velut isimlerin tespit edildiğini görüyoruz. Bu güzel organizasyonun hayırlara vesile olmasını diliyor, Star gazetesiyle birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, ödül jürimizin saygıdeğer üyelerine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Necip Fazıl ödülleri sahiplerini buldu

Etiketler : recep tayyip erdoğan necişp fazıl ödülleri tebrik mesajı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX