0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Eylül 2020 Cumartesi 14:59:00 - Güncelleme:12 Eylül 2020 Cumartesi 14:59:00

Başkan Erdoğan, Tansu Çiller ile birlikte Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'na katıldı

Kaynak: Akşam

ABONE OL

Başkan Erdoğan ile Tansu Çiller, 12 Eylül 1980 darbesinin 40. yılı dolayısıyla düzenlenen "Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu" için Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na geldi. Başkan Erdoğan ve Çiller, sempozyumun düzenleneceği alana hareket etti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 12 Eylül askeri darbesinin 40. yılı nedeniyle düzenlenen Milli İrade Sempozyumuna katılmak üzere helikopterle Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na geldi.

Başkan Erdoğan 12 Eylül askeri darbesinin yıldönümü nedeniyle düzenlenen ’Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu’na katılmak üzere helikopterle Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na geldi. Adaya gelen Erdoğan, bindiği golf aracına eski Başbakanlardan Tansu Çiller’i de alarak, sempozyumun yapılacağı Adnan Menderes Kongre Salonu’na doğru hareket etti.

Başkan Erdoğan ve Tansu Çiller ile bir süre sohbet etti.

Eski başbakanlardan Tansu Çiller, Adalet Bakanlığınca, Türkiye demokrasi tarihinde kara bir leke olarak yerini alan 12 Eylül 1980 darbesinin 40. yılı dolayısıyla düzenlenen "Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu" için Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na geldi. Çiller, sempozyum öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Etiketler : başkan erdoğan tansu çiller demokrasi adası
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes