0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Haziran 2020 Perşembe 09:53:00 - Güncelleme:18 Haziran 2020 Perşembe 10:00:00

Bakan Soylu'dan Sözcü yazarına tepki: Saygı Öztürk'ün bu yazısı namussuzluktur. Bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün yazısına tepki gösterdi. Bakan Soylu, 'İnsanlık görevimi yapıyorum. Saygı Öztürk'ün bu yazısı namussuzluktur' ifadesini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün Ali Ayvazoğlu ile Bahar Ayvazoğlu hakkında yazdığı yazıya sert tepki gösterdi.

Bakan Soylu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "İnsanlık görevimi yapıyorum. Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur. Bahar Hanım ahlaklı, faziletli bir kadındır. Ali Beye minnettarız Trabzon turizmini ayağa kaldırdı. Bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa, gözümde aynı namussuzluğun ortağıdır, haysiyet celladıdır" açıklamasında bulundu.

Etiketler : Süleyman Soylu Sözcü yazarı Saygı Öztürk
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes