0530 708 54 54
0530 708 54 54
24 Şubat 2023 Cuma 12:36:00 - Güncelleme:24 Şubat 2023 Cuma 12:36:00

Bakan Kurum: Depremden etkilenen illerde esnafımız için geçici iş yerlerinin kurulumunu yapmaya başlıyoruz

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "(Depremden etkilenen illerde) AFAD koordinasyonunda nasıl geçici barınma alanları kuruyorsak esnafımız için de geçici iş yerlerinin kurulumunu yapmaya başlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum,Malatya Afet Koordinasyon Merkezi'nde açıklamalarda bulundu.

Bakan Kurum'un açıklamalarından öne çıkanlar...

Demografik ve kültürel yapıyı değerlendirerek çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi konutlarımızı 1 yıl içerisinde etap etap teslim etmeye başlayacağız

Alınması gereken kararları yerinde, şehrin tüm bileşenleriyle, buradaki kanaat önderlerimizin talepleri neyse, demografik yapı neyse, buradaki kültürel yapı neyse hepsini içine alacak şekilde başlatıyoruz

Cumhuriyet tarihinin en büyük afet konut projesini yürütüyoruz

(Depremden etkilenen illerde) AFAD koordinasyonunda nasıl geçici barınma alanları kuruyorsak esnafımız için de geçici iş yerlerinin kurulumunu yapmaya başlıyoruz.

Etiketler : afet koordinasyon merkezi malatya murat kurum
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX