0530 708 54 54
0530 708 54 54
06 Şubat 2022 Pazar 19:30:00 - Güncelleme:06 Şubat 2022 Pazar 19:30:00

Bakan Kasapoğlu'ndan Derya Büyükuncu paylaşımı: Gereği yapılıyor

Eski milli yüzücü Derya Büyükuncu'nun Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasıyla ilgili nefret paylaşımı yapması üzerine, sporcuya Yüzme Federasyonu tarafından ceza verildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, "Sporcu ahlakına sığmayan bu çirkin hareket için gereği yapılıyor." dedi.

Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından nefret paylaşımları yapan Derya Büyükuncu'ya Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından verilen ceza kararı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na gönderildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Twitter hesabından karara ilişkin paylaşımda bulundu.

Kasapoğlu, "Bırakın bir sporcuya yakışmamasını insanlığa sığmayacak ifadeleri kabul etmemiz, sineye çekmemiz mümkün değil. Sporcu ahlakına sığmayan bu çirkin hareket için gereği yapılıyor." dedi.

Etiketler : bakan kasapoğlu derya büyükuncu başkan erdoğan sosyal medya
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX