0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Kasım 2022 Salı 10:25:00 - Güncelleme:15 Kasım 2022 Salı 10:25:00

Bakan Bozdağ: Saldırı ile ilgili gözaltı sayısı 50 kişiye ulaştı

Kaynak: AA

ABONE OL

Son Dakika Haberleri.. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi'nde yapılan bombalı saldırısına ilişkin, "Bugün itibarıyla gözaltı sayıları 50'ye ulaşmış durumdadır." ifadesinde bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi'nde yapılan bombalı saldırısına ilişkin, "Bugün itibarıyla gözaltı sayıları 50'ye ulaşmış durumdadır." ifadesinde bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, TBMM'deki Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı açıklamada, İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili olarak gözaltı sayısının 50'ye yükseldiğini bildirdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlığının bütçe görüşmeleri için Türkiye Büyük Millet Meclisindeki (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı açıklamada, İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili olarak gözaltı sayısının 50'ye yükseldiğini bildirdi. Bakan Bozdağ, şunları kaydetti:

"Her türlü terörü, kim tarafında yapılırsa yapılsın, lanetliyoruz. Terör örgütleri insanlık düşmanlarıdır. Türkiye terörle mücadelesine dün olduğu gibi bugünde kararlılıkla devam ediyor. Saldırı ile ilgili gözaltı sayısı 50 kişiye ulaştı.Hiç bir terör örgütü, Türkiye'ye yönelik her türlü oyunda, saldırı da başarılı olamayacak."

Etiketler : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ İstiklal Caddesi bombalı saldırısı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX