0530 708 54 54
0530 708 54 54
21 Mart 2024 Perşembe 13:57:00 - Güncelleme:21 Mart 2024 Perşembe 13:57:00

AK Partili Başkan adayından CHP'ye tepki: Seçmen bu anlayışa dur diyecek

TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'i ziyaret eden AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan, CHP'nin Alper Taşdelen'den sonra daha zayıf bir profili aday yaparak, Çankaya'yı Genel Merkez'den yönetmek istediğini söyledi. Kalkan, CHP'li seçmenin bu anlayışa 'dur' diyeceğine inandığını belirtti.

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan, TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'i ziyaret etti.

Kalkan, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kalkan, "Çankaya seçmeni, 'ceketimi koysam kazanırız' anlayışından çok rahatsız" dedi.

CHP'nin Alper Taşdelen'den sonra daha zayıf bir profili aday yaparak, Çankaya'yı Genel Merkez'den yönetmek istediğini anlatan Kalkan, CHP'li seçmenin bu anlayışa 'dur' diyeceğine inandığını söyledi.

Duhan Kalkan, "Hedefimiz Çankaya Belediye Başkanlığını kazanmak, bunun için yoğun bir çalışma yürütüyoruz" diye konuştu.

Etiketler : melik yiğitel ak parti çankaya belediye başkan adayı duhan kalkan chp alper taşdelen
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX