0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Kasım 2022 Salı 16:45:00 - Güncelleme:15 Kasım 2022 Salı 16:45:00

AK Parti il siyasi ve hukuki işler başkanları Ankara'da buluşacak

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partinin il siyasi ve hukuki işler başkanları ile 17 Kasım Perşembe günü istişare ve değerlendirme toplantısı yapacak.

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ankara'ya çağırdığı il siyasi ve hukuki işler başkanları ile 17 Kasım Perşembe günü bir araya gelecek. AK Parti Genel Merkezi'nde yapılacak toplantıya, ana kademe dışında il kadın ve gençlik kolları siyasi ve hukuki işler başkanları da katılacak.

Toplantıda, 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkların yanı sıra başörtüsüne anayasal güvence getirecek düzenleme ile AK Parti iktidarları döneminde hayata geçirilen hukuk ve adalet reformları değerlendirilecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonunun vatandaşlara anlatılmasına yönelik çalışmaların da ele alınacağı toplantıda, Türkiye Yüzyılı vizyonunun, geçmişin muhasebesi yapılarak gelecek yüzyılın perspektifinin ve hedeflerinin belirlenmesine yönelik olduğu vurgulanacak.

Etiketler : ak parti recep tayyip erdoğan hayati yazıcı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX