Tuba Ünsal'dan yeni proje! "Oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor"

Oyuncu Tuba Ünsal, 'Masallardan Geriye Kalan' filminde 'Non-Binary' olarak bilinen ve kendini cinsel kimliği üzerinden tanımayan 'Asya karakteriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünsal, makyajsız ve kısa saçlı haliyle olduğu kareleri sosyal medyadan, "Oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor" notuyla yayınladı

30.01.2020 16:18:00

Yayın Tarihi

30.01.2020 16:51:00

Güncelleme Tarihi
1/7

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, başrollerini Özgür Çevik ve İlayda Akdoğan'ın paylaştığı 14 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Masallardan Geriye Kalan' filmi için geri sayıma başladı. Ünsal, yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu'nun oturduğu yapımdaki rolüyle bu kez sevenlerini şaşırtacak.

2/7

Makyajsız, kısa ve koyu saçlı bir karaktere hayat veren oyuncu, Instagram'dan filmden bazı kareleri takipçilerinin beğenisine sunarak şu ifadeleri kullandı:

3/7

Sizi Asya ile tanıştırayım. Non-Binary yani kendini kadın veya erkek olarak tanımlamayan, tüm cinsiyet kavramını reddeden bir karakter. "Kadın sevmeyeceksin, erkek sevmeyeceksin insan seveceksin" diyor. 'Masallardan Geriye Kalan' filminde canlandırdığım 'Asya' benim oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor.

4/7

NON-BİNARY NE DEMEK? Kişinin erkek ve kadın kavramlarının tamamen dışında olmasıdır.

5/7

14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona girecek.

6/7

(HaberTürk)