Sahnede topuklunun azizliğine uğradı

ABD’li şarkıcı Ariana Grande, Florida’da verdiği konserde sahnede büyük bir tehlike atlattı.

27.11.2019 07:51:00

Yayın Tarihi

27.11.2019 10:04:00

Güncelleme Tarihi
1/10

Yüksek topuklu ayakkabılarıyla yürüyen Grande dengesini kaybederek dizlerinin üstüne düşerken, ünlü şarkıcıyı dansçısı yakaladı.

2/10

ABD’nin Florida eyaletine bağlı Tampa kentinde önceki gece Ariana Grande rüzgarı esti. Amalie Arena’da sahneye çıkan 26 yaşındaki Grande, binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

3/10

Grande’nin performasının yanı sıra atlattığı tehlike sosyal medya ve ABD basınının gündemine oturdu.

4/10

Bad Idea şarkısını söylediği sırada yüksek topuklu ayakkabılarıyla bir platformun üzerinde yürüyen ünlü şarkıcı, dengesini kaybederek bir anda dizlerinin üzerine düştü.

5/10

Binlerce seyircinin nefeslerini tuttuğu anda, Grande’nin platformdan düşmesini ise dansçısı engelledi. Genç şarkıcıyı yakalayarak aşağı indiren dansçı, büyük bir tehlikenin önüne geçmiş oldu.

6/10

Sosyal medyada birçok kişi Grande’nin topuklu ayakkabı seçimiyle ilgili alaycı yorumlarda bulunurken, ünlü şarkıcı yaşadığı talihsiz olayı açıklığa kavuşturan açıklamalarda bulundu.

7/10

Günlerdir hastalığı nedeniyle dayanılmaz boğaz ağrıları yaşadığını söyleyen Grande, “Konser boyunca o kadar çok ağrım vardı ki, nefes almakta bile zorlandım. Bir şeyleri iptal etmekten çok korkuyorum. Ama vücudum nasıl tepki verecek bilmiyorum. 3 haftadır bu durumdayım ve iyileşememiş olmak moral bozucu” ifadelerini kullandı.