Hülya Avşar'dan gösteri maçı

Hülya Avşar katıldığı Cup Tenis Turnuvasında derin yırtmaçlı eteğiyle ilgi odağı oldu. 20 yıldır düzenlenen Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvasının Bursa ayağına katıldı. Turnuvanın son gününde gösteri maçına çıkan Avşar, derin yırtmacıyla göz kamaştırdı. Öyle ki Hülya Avşar'a gösterilen yoğun ilgiden dolayı, oyun bir set daha uzatıldı. Hülya Avşar ve Korhan Akın'dan oluşan takım, Tamer Haytoğlu ve Muazzez Demirci ile karışık çiftler gösteri maçı gerçekleştirdi. Hülya Avşar, gösteri maçına derin yırtmaçlı leopar desenli eteğiyle çıktı. Performansıyla büyüleyen Avşar kızına ilgi ise yoğundu. Hülya Avşar, maçı izlemeye gelen tenisçi çocukların tenis toplarını da imzalamayı ihmal etmedi. Hülya Avşar genç kızlara taş çıkartan performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Hülya Avşar'ın yaşı ise merak konusu oldu. İşte Hülya Avşar ve diğer ünlü isimlerin yaşları

30.09.2019 16:23:00

Yayın Tarihi

30.09.2019 17:02:00

Güncelleme Tarihi
1/8

Hülya Avşar, Bursa'da 20-29 Eylül tarihlerinde adına düzenlenen Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası'na katıldı.

2/8

Podyum Tenis Kulübü ev sahipliğinde Podyum Park’ta gerçekleşen ve 9 gün süren turnuvanın final maçlarının ardından korta çıkan Avşar, partneri Korhan Akın ile çiftler kategorisinde Tamer Haytoğlu- Muazzez Demirci ikilisine karşı mücadele etti.

3/8

Tek set üzerinden planlanan gösteri maçı, Bursalıların Hülya Avşar’a yoğun ilgisi nedeniyle bir set daha uzatıldı.

4/8

Tenisteki hünerlerini sergileyen Avşar, eğlenceli ve sempatik tavırlarıyla da izleyenlerin keyifli bir gün geçirmesini sağladı.

5/8

Seyircilerle de diyalog kuran Hülya Avşar, daha sonra turnuvada şampiyon olan isimlere ödüllerini takdim ederken, aynı zamanda hayranların fotoğraf isteğini de geri çevirmedi.

6/8

Yurt çapında 19 yıldır devam eden tenis turnuvasından elde edilen gelir, başarılı ve maddi durumu yetersiz 30 lise ve üniversite öğrencisine burs olarak veriliyor.