Her haneye hijyen paketi

Afyonkarahisar'ın Emirdağ Belediyesi, korona virüs ile mücadele kapsamında köylerde yaşayan vatandaşlara maske ve dezenfektan ulaştırıyor.

29.04.2020 10:54:00

Yayın Tarihi

29.04.2020 10:54:00

Güncelleme Tarihi
1/7

Halkın maske ihtiyacına anında cevap veren Emirdağ Belediyesi, sıcak yemek yardımlarının yanı sıra Emirdağ’da kaymakamlık ve sivil toplum kuruluşlarınca temin edilen maskeleri köylere ulaştırıyor.

2/7

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "İlçemizde hiçbir mahalle ve ev ayrımı yapılmadan ekiplerimizin planlı bir şekilde sokak sokak, hane hane dolaşması ile toplamda 8 bin haneye içerisinde eldiven, maske, çamaşır suyu, sabun, ıslak mendil ve peçeteden oluşan ayrıca Belediyemiz tarafında hazırlanan tedbir kurallarını içeren bilgilendirme broşürlerin dağıtımı gerçekleşmiştir.

3/7

Ziyaretini gerçekleştirdiğimiz ancak evde bulamadığımız hemşerilerimize de belediyemiz internet sayfası üzerinden talep karşılığı dağıtımlarımız devam etmektedir.

4/7

Ayrıca Emirdağ Kültür Evimizde her gün mesai saatleri içerisinde personellerimiz tarafından ücretsiz maske dağıtımı yapılmaya devam edilmektedir" dedi.