Başkent'te sonbahar renklerinin dansı

Yılın her mevsiminde farklı güzellikleri içinde barındıran Başkent, sonbahar renklerine büründü. Park ve rekreasyon alanları sarı, yeşil, kahverengi, mavi ve kırmızının her tonuyla hem Başkentlilere hem de turistlere ev sahipliği yapıyor.

4.11.2020 16:01:00

Yayın Tarihi

4.11.2020 16:01:00

Güncelleme Tarihi
1/20

Sonbahar mevsiminin etkisini gösterdiği şu günlerde Başkent’in park ve rekreasyon alanları da sarı, yeşil, kahverengi, mavi ve kırmızının her tonuyla görenleri büyülüyor. 

2/20

Ankara Büyükşehir Belediyesine ait park ve rekreasyon alanlarında yürüyüş yapan, bisiklete binen, kitap okuyan, müzik dinleyen vatandaşlar, sonbahar mevsiminin görsel güzelliklerini fotoğraf karelerine yansıtıyor.

3/20

Güneşin son sıcaklığını gösterdiği kasım ayında park ve rekreasyon alanlarında vakit geçirmeyi seven Başkentliler kadar turistler de sonbaharın tadını çıkarıyor. 

4/20

Kent Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı’ndan Botanik Parkı’na, Dikmen Vadisi’nden Seğmenler Parkı’na, Gençlik Parkı’ndan 30 Ağustos Zafer Parkı’na, Mogan Park’tan Göksu Parkı’na, Kurtuluş Parkı’ndan Kuğulu Park’a kadar sonbaharın en güzel renklerine bürünürken, fotoğraf tutkunlarının fotoğraflarıyla da ölümsüzleşiyor.