Sevda Demirel'in annesi, kızının Neslihan Doğrusöz ile olan ilişkisini öğrenince hastanelik oldu

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ile aşk yaşayan Sevda Demirel'in annesi aşk haberleri sonrasında baygınlık geçirdi.

8.01.2020 15:38:00

Yayın Tarihi

9.01.2020 12:30:00

Güncelleme Tarihi
1/27

Sevda Demirel'in annesi, kızının ameliyatsız cinsiyet değiştirerek Neslihan olan adını Doruk olarak değiştiren DJ Doğrusöz ile aşk yaşadığını öğrenince baygınlık geçirdi.

2/27

Sevda Demirel ve Doruk Doğrusöz, el ele görüntülenmiş, aşkları gündeme bomba gibi düşmüştü. Evlilik kararı alan çiftin aşkının perde arkası ise herkesi şaşkına uğratmıştı.

3/27

Öyle ki, Doruk Doğrusöz, 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu Büşra Eyen ile aşk yaşıyordu. Evlenmeleri beklenen ikili, sürpriz bir şekilde ayrıldı.

4/27

Bu ayrılık cinsiyet değiştirme yolculuğunda en büyük destekçisi olan Büşra Eyen’e de sürpriz oldu. Çünkü Doruk Doğrusöz ve Sevda Demirel’in birlikte olduğunu, el ele görüntülendiğini haberlerden öğrendi.

5/27

Çıkan haberler sonrası Büşra Eyen, Posta’dan Gizem Yetil’e şöyle konuşmuştu, “Biz daha önceden tanışıyorduk. İlişkimizin en büyük destekçilerindendi. Sevda Demirel bana mesaj attı. ‘Büşra selam canım ben Doruk'a aşık oldum. Kusura bakma sana da söylemek istedim" şeklinde… Ben de ‘Mutluluklar, kafanıza göre takılın’ dedim.”

6/27

Doruk Doğrusöz, Sevda Demirel ve annesi, ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu’ya konuştu. Sevda Demirel, Soylu’nun, “Tepki almaktan korkmuyor musunuz?” sorusuna şöyle cevap verdi.

7/27

NE MÜNASEBET!

8/27

“Ne münasebet’ Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra, keza Bülent Hanım (Bülent Ersoy) 3 kez ve sende Sisiciğim 2 kez resmiyette gerekli prosedürleri tamamlamış ve kanuni olarak buna hak kazanmış ve daha niceleri on binler izdivaç yapma hakkına sahip bir ülke Türkiyem.

9/27

Ve Avrupa’dan bu konularda çok daha musammalı ve kucaklayıcıdır bizim toprağımızın vatandaşları. Eğer gerçekten sevdiğine inanır dejenere hareketlerde bulunulmazsanız halkımız yüreğinle arka çıkar.

10/27

Ben de Doruk da insanlara cinsel obje gibi bakarak birlikte olacak şahsiyetler değiliz. Biz öncelikle iki iyi dost, ev ve hayat ve de en önemlisi hayat arkadaşıyız. Bizi bu saatten sonra eğlenceli aşklar değil evlenilecek yaşlanılacak nefesler gerek. Beden ruhun askısıdır.

11/27

Biz de bu askıyı yaşam gardırobumuzun en müstesna dolabında muhafaza etmeye ant içtik. Aynı Mevlana ile Şems gibi . Zaman her şeyin ilacıdır. Evlilik kararımıza bazı kişilerin şok olmalarına şaşırdık. Aşk bedende değil ruhun fonksiyonel halidir."

12/27

Sevda Demirel’in annesi ise haberleri okuyunca bayıldığını belirterek şunları söyledi, "Benim kızım duygu durum bozukluğu yasıyor olmalı. En son ilişkisinden sonra bavulunu toplayıp her şeyini bırakıp gitti. Kendini yalnızlığa itti. Panik atak oldu. Şimdi bir travma daha geçirip üzülmesini istemem.

13/27

Bu yüzden ben bu ilişkiye cinsel bazdan değil kızım böyle bir ilişkiye hazır değil bu yüzden de karşıyım. Onun üzülüp yıpranmasını bir anne olarak istemem. Haberi okuyunca bayılmışım. Komşularım ambulans çağırmış gözümü hastaneye açtım Kızıma bavulunu topla Almanya'ya geliyorsun dedim."

14/27
15/27
16/27
17/27
18/27
19/27
20/27
21/27
22/27
23/27
24/27
25/27
26/27