0530 708 54 54
0530 708 54 54
05 Kasım 2020 Perşembe 09:59:00 - Güncelleme:05 Kasım 2020 Perşembe 11:16:00

Bakan Selçuk açıkladı: Ödemeler bugün başlıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: “Ekim ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerini bugün yapıyoruz.” dedi.

Ekim ayına ait işsizlik maaşı ödemelerinin başladığı duyuruldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ekim ayına ait işsizlik maaşı ödemelerinin yapılacağı tarihi bugün açıkladı. Peki, İşsizlik maaşı ne zaman yatacak? Ekim ayı işsizlik maaşı ödeme tarihleri...

EKİM AYI İŞSİZLİK MAAŞI NE ZAMAN YATACAK?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, ekim ayı işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerinin bugün hesaplara yatırılacağını açıkladı.

Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, "Ekim Ayına ilişkin İşsizlik ve Kısa Çalışma Ödeneği Ödemelerini bugün Yapıyoruz" dedi.

IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşların ödemelerinin ise PTT üzerinden olacağını ifade etti.

İŞSİZLİK MAAŞI SORGULAMA

İşsizlik maaşı sorgulama e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Aşağıda bulunan linke tıklayıp e-Devlet'e giriş yapabilirsiniz.

İŞSİZLİK MAAŞI SORGULAMA

Etiketler : Zehra Zümrüt Selçuk Aile ve Çalışma Bakanı kısa çalışma ödeneği işsizlik ödemesi işsizlik maaşı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX