• BIST
  1542.45
 • Dolar
  7,4126
 • Euro
  9,0363
 • Altın
  441,8330
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
23 Mayıs 2020 Cumartesi 11:45:00 - Güncelleme:23 Mayıs 2020 Cumartesi 11:45:00

Yahudi film yapımcısının korkunç Rockefeller itirafı! Amaç insanlara çip takmak

Koronavirüs tüm dünyayı etkisine almakla beraber yeni bir yaşama düzeninin habercisi oldu. Yahudi film yapımcısı Rockfeller'in insanlara çip takma projesini böyle duyurdu. Peki bu gerçekten mümkün mü?

Koronavirüs tüm dünyayı etkisine almakla beraber yeni bir yaşama düzeninin habercisi oldu. Hayatımıza yeni kavramlar girdi.

Bazı komplo teoricilerin koronavirüsün insan elinden çıktığını dile getiriken bazılarıda olaya farklı bir bakış açısı getirdi.

İnsanlar artık çiplerle yönetilecek bunun haberini yıllar öncesinden dünyanın en zengin ailesi olan Rockfeller'in bir mensubu dile getiriyor.

Aaron Russo, yahudi bir film yapımcısı ve eski bir siyasetçidir. Ünlü Rockefeller Bankacılık ve iş hanedanlığının bir ferdi olan Nicholas Rockefeller ile yaptığı bir görüşmede duyduklarından dolayı dostluğunu bitirmiştir.

İşte Rockfeller ailesinin insanlığı çip ile yöneteciğini itiraf ettiği o konuşma:

Tanıdığım bir avukat bir gün beni aradı ve şöyle dedi :

"Rockefeller ailesinden biriyle tanışmak ister misin? ” Bende “olur çok sevinirim” dedim sonra dost olduk bana bir çok şey anlatmaya başladı ve bir gece bana şöyle dedi. ”

( Nicholas Rockfeller) bir olay olacak Aaron ve o olaydan sonra Afganistan’a gireceğiz bu sayede hazar denizine boru hattı döşeyebileceğiz.

Irak’a girip petrolü alacağız ve orta doğuda bir üs inşa edeceğiz.Oradan da Venezuella’ya gidip Chavez’den kurtulacağız.”ilk ikisini bitirdiler, Chavez’i daha bitirmediler.

Ve şöyle dedi :

“Asla bulamayacakları biri için mağaraları araştıran bir sürü adam göreceksin.”

Teröre karşı verdiğimiz savaşın aslında gerçek bir düşman olmaması konusunda konuşup gülüyordu.Bu savaşın nasıl asla kazanılmayacak bir savaş haline getirildiğini anlatıyordu.Bunun sonu olmayan savaş olduğunu, bu şekilde insanların özgürlüklerinin ellerinden alındığını söylüyordu.’

Bende şöyle dedim “insanları bu savaşın gerçek olduğuna nasıl inandıracaksın?”

O da : ”medyayla , medya herkesi bunun gerçek olduğuna inandırabilir dedi.Bir şeyler hakkında konuşmaya devam edersen ve aynı şeyleri tekrar tekrar söylersen insanlar buna inanacaktır.” dedi.

Biliyorsunuz, 1913 yılında federal rezervi yalanlar ile kurdular, sonra 11 Eylül sayesinde teröre karşı savaş başladı ve birden Irak’a girdik buda başka bir yalandı ve şimdi aynı şeyi İran’a yapacaklar.

Oradan oraya, oradan oraya geçip duruyorlar. Bende sordum: ”Bunu neden yapıyorsunuz? Amaç nedir ?

Dünya’daki bütün paraya sahipsiniz hem de istemeyeceğiniz kadar bütün güce sahipsiniz, insanların canını yakıyorsunuz, bu kötü bir şey.”

Ve bana şöyle dedi: “İnsanları neden umursuyorsun ki? Kendini ve aileni düşün yeter.”

Ve sonra şöyle dedim: “Tamam da asıl amaç ne?”

Şöyle dedi!…

‘Asıl amaç dünyadaki herkese çip takmak RFID ÇİPİ yerleştirmek. Herkesin parası ve sahip oldukları her şey o çiplerde olacak ve eğer birileri bizi protesto ederse yada yaptıklarımızı eleştirir ise çiplerini kapatacağız.”

Russo bu açıklamalar yüzünden Rockefeller ailesiyle görüşmelerini kesti ve bu açıklamaları yaptı.

PEKİ RFID ÇİP NEDİR?

Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisi, radyo frekansı kullanarak nesneleri tekil ve otomatik olarak tanıma yöntemidir. RFID, temel olarak bir etiket ve okuyucudan meydana gelir. RFID etiketleri Elektronik Ürün Kodu gibi nesne bilgilerini almak, saklamak ve göndermek için programlanabilirler.

DAHA ÖNCE DENENDİ !

İsveç’in başkenti Stockholm’de bulunan Epicenter isimli bir şirket elemanlarının eline ofis içinde daha rahat çalışma imkânı tanıyan mikroçipler yerleştiriyor.

RFID (radio-frequency identification) adı verilen çipler bir anten barındırıyor ve pile ihtiyaç duymuyor. Kimlik kartı yerine ellerini okutarak kapıları açan ofis çalışanları akıllı telefonlara bağlanıyor, fotokopi çekebiliyorlar.

ELON MUSK'TA ÇİP PROJESİNİ DUYURMUŞTU

Koronavirüs salgınından 6 ay önce Elon Musk'ın insanlara çip takma projesiyle ilgilendiği ortaya çıktı. Çiplerin farelerde ve maymunlarda denendiğini açıklayan Elon Musk, insanlara uygulamak için ise 2020 yılını gösterdiği belirlendi. Bu projenin koronavirüs salgınından önce duyurulması, manidar karşılandı.

Discover dergisinde yer alan bir makalede, Elon Musk'ın insanlara çip takma konusunda yeni bir proje içerisinde olduğu yazıldı.

Söz konusu yazıda, insanların tedavisi için kullanılacağı belirtilse de, küresel güçlerin asıl amacının insanları yönlendirmek ve yönetmek olduğu bilinen bir gerçek...