0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Mayıs 2023 Pazar 23:10:00 - Güncelleme:28 Mayıs 2023 Pazar 23:10:00

Macron'dan Türkçe tebrik mesajı: Birlikte ilerlemeye devam edeceğiz

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti. Macron, sosyal medya hesabından yaptığı Türkçe paylaşımda "Yeniden seçilmesi dolayısıyla tebriklerimi ilettiğim Başkan Erdoğan ile birlikte, ilerlemeye devam edeceğiz." dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre elde ettiği zaferinin ardından birçok liderden tebrik mesajı geldi.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, sosyal medya hesabından Türkçe bir paylaşımda bulunarak Başkan Erdoğan'a tebriklerini sundu.

Macron'un mesajında şu ifadelere yer aldı:

"Fransa ve Türkiye'nin birlikte üstesinden geleceği büyük sınamalar var. Avrupa'ya barışın geri gelmesi, Avrakdeniz İttifakımızın geleceği, Akdeniz denizi. Yeniden seçilmesi dolayısıyla tebriklerimi ilettiğim Başkan Erdoğan ile birlikte, ilerlemeye devam edeceğiz."

Etiketler : erdoğan macron fransa
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX