0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Eylül 2022 Pazar 09:00:00 - Güncelleme:18 Eylül 2022 Pazar 13:10:00

Hollanda'da sözde kültür festivali adı altında terör propagandası yapıldı

Hollanda hükümeti, terör örgütü PKK'lılara göz yummaya başladı. Hollanda'da terör örgütü PKK/YPG yandaşları, sözde kültür festivali adı altında terör propagandası yaptı.

Fransa'dan sonra şimdi de Hollanda hükümeti terör örgütü PKK'lılara göz yummaya başladı. Avrupa'nın dört bir yanından gelen terör örgütü PKK destekçileri, Hollanda/Landgraaf'ta buluştu. Terör örgütünün paçavralarıyla yürüyüş düzenleyenler Türkiye karşıtı sloganlar attı. '30. Kürt Festivali' adı altında terör propagandası yapan terör destekçileri, elebaşına özgürlük istedi, Türkiye'yi karaladı. Geçtiğimiz hafta da Almanya'da bir araya gelen PKK yandaşları, Essen kentinde kırmızı ışıkta bekleyen bir vatandaşın aracına sopa ve taşlarla saldırmıştı. Saldırı nedeniyle araçta büyük çapta hasar oluşmuş, Alman polisi, yürüyüşe katılan PKK yandaşlarından bazılarını gözaltına almıştı.

Etiketler : Fransa pkk Hollanda
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX