0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Ağustos 2020 Pazartesi 13:14:00 - Güncelleme:17 Ağustos 2020 Pazartesi 13:19:00

ABD'li şarkıcı Halsey Türk çıktı! İlk işi baklava yapıp Türkçe öğrenmeye başlamak oldu

Kaynak: DHA

ABONE OL

Macar asıllı ABD'li şarkıcı Halsey, geçen ay yaptırdığı DNA testinde hayranlarına yüzde 11 Türk çıktığını duyurmuştu. Ünlü şarkıcı, Halsey, baklava yapma konusunda ustalaştığını ve Türkçe öğrenmeye de başladığını duyurdu.

Ünlü şarkıcı Halsey, geçen ay yaptığı paylaşımda, “Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Ancak yaptırdığım DNA testinde pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu öğrendim. Sadece yüzde 11’lik bir oran ama baklavayı sevmek için yeterli” ifadelerini kullandı. Yüzde 11 Türk asıllı olduğunu ifade eden Halsey, baklava yapmayı öğrendiğini belirten bir paylaşım da yaptı.

“TÜRKÇE ÖĞRENİYORUM”

Halsey’nin Türk hayranlarından biri sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Halsey, baklava dışında bize Türkçe bir şeyler söyle” dedi. Halsey hayranına verdiği yanıtta, Türkçe öğrendiğini duyurdu. Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımda, “Türkçe öğreniyorum!” diyerek telefonunun Türkçe klavyesini de paylaştı.

Etiketler : Halsey ABD BAKLAVA TÜRK MACAR
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX