Sinirlerine hâkim sabrına avukat olan burçlar

Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 15:19:00

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 15:19:00

Normalde neşeli, konuşkan ve cıvıl cıvıl olan burçlar küp şekerden sinir küpüne dönüşebiliyor. Ani sinirlenen, sinirlenince dünyayı, dünyaya sinirlenince kendini yakan burçlar haberimizde… İşte astrolojinin en sinirli üç burcu…

GUNES.COM

ABONE OL

Bazı burçlar sinirlendiğinde dikkati değil, öfkesi uyanabiliyor. Bir anlık sinirle her şeyi darmaduman edecek, rest çekip gidecek burçlar... Peki, astrolojinin en sinirli 3 burç nedir?

Aslan: Aslan burcunun iyiliği şefkati ne kadar tam puan olsa da kükremesi de bir o kadar fazladır. Ani sinirle her şeyi yıkan, yok sayıldığını hissettiği an çekip gider. Çektiği şey fişiniz, giden ise o... Karşı taraf Aslan burcunu duymuyorsa işte o zaman tehlike çanları çalmaya başlamıştır...

Koç: Hazır ateş grubunun adı çıkmışken koçu ekleyelim demedik. Koç burcu sinir konusunda misafir değil, ev sahibidir. Onlara "hayır" demeyi veya bir şeyi neden yapmamaları gerektiğine dair bir tartışma ortaya koymayı deneyin. Eğer Koç'u sinirlendirirseniz, sessizce tepki vermeyeceklerine bahse girebilirsiniz; yüzünüze bakıp size tam olarak neden berbat olduğunuzu söyleyeceklerdir.

Başak: Başak burcunu sinirlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ondan bir şey alıp geri yerine koymamanız olacaktır. Hatta bu konu başak burçları için o kadar ciddidir ki çok büyük yerlere taşınmasına sebep olabilir.