YAZARLAR

Ver Selman ver!

İsrail ve Amerika’nın Ortadoğu projesi nedeniyle Suriye 6 yıldır iç savaşın içinde. Dolayısıyla iç savaş nedeniyle Suriye’de yüz binlerce insan Esad güçleri, Rus ve Amerikan ordusu, PKK, PYD VE YPG’li teröristlerce bombalanarak öldürüldü. Yüz binlerce Suriyeli canlarını kurtarabilmek için evini işini bırakıp başka ülkelerin şefkatine sığındı. Zaman zaman 'ateşkes ilan ediyoruz' yalanları yapılmış olsa da insanları ateşkese rağmen öldürmeye devam ettiler. Suriye’de sadece İsrail, Amerika, PKK, YPG ve PYG yok. Çin, Rusya, Fransa, Almanya, İsveç, Kanada, İngiltere yani ne kadar leş yiyicileri varsa hepsi de Ortadoğu’da, İslam topraklarında bulunuyor. İnşallah Ankara’da yapılan üçlü zirve işe yarar da bu leş yiyicilerin katliamları Ortadoğu’da son bulur. 

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ev sahipliğinde Türkiye, Rusya ve İran’la üçlü zirve gerçekleşti. Zirve sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya lideri Putin ve İran lideri Ruhani, “Suriye’nin toprak bütünlüğü korunmalıdır. Suriye’de savaş son bulmalıdır” dediler. 

Suudi Arabistan tedirgin oldu 

Peki Suriye’deki gelişmelerle ilgili Amerika ne diyor? Amerikan Başkanı Donald Trump, iki kez Suriye’den çekileceğini söyledi. Trump, “Suriye’den çekileceğiz” dedi demesine de, Amerika’nın derin devleti, “Henüz Suriye’de işimiz bitmiş değil, yani Suriye’de Kürt devleti kuruncaya kadar kalmalıyız” diyor. Amerikan Başkanı Donald Trump’ın, “Suriye’den çekileceğiz” sözleri Suudi Arabistan’ı tedirgin etti. Suriye’nin varlığından rahatsız olan Suudi Arabistan, “Amerika Suriye topraklarından asla çekilmemelidir” dedi. Trump da haklı olarak, “Suudi Arabistan Suriye topraklarından çekilmemizi istemiyor ise o zaman masrafımızı karşılaması gerekir” deyince Suudi Arabistan’ın tıfıl veliaht Prensi Muhammed Selman, “Tamam yeterki Suriye’de kalın parayı vermeye hazırız” dedi. Vah zavallı vah. Amerika, İsrail, İngiltere ve Avrupa sizin gibiler olmasa nasıl ayakta kalacak? 

İslam alemine bela olacak 

“İsrail’i tanımaya ve İsrail’le gizliden değil, açıkça iş yapmak istiyoruz” diyen tıfıl Prens Selman, öyle gözüküyor ki İslam alemine bela olacak. Bu tıfıl prens, ne içiyor, ne kullanıyor bilmiyorum ama bildiğim tek şey bu tıfıl çocuğun kafayı iyice yemiş olması. Tıfıl Prens Selman ve danışmanları İsrail ağzıyla konuşarak, “Türkiye Afrin’den çekilmeli ve büyük Kürdistan devleti kurulmalıdır” dediler. 

Kardeşlerim inanın bizim bizden başka hiç dostumuz yok. Rusya’ymış, İslam ülkeleriymiş, filanca filan ülkeler bizim dostumuzmuş! Hepsi yalan . Bizim dostumuz filan yok. Bunlar geçmişte olduğu gibi fırsat bulduklarında inanıyorum ki bize kazığın büyüğünü atarlar. Kardeşlerim ehli küfür Haçlı topluluğu, biz Müslümanların içine fitne sokup bizi bir birimize kırdırıyor. Sonra Müslüman topluluğunu istediği gibi bölüp parçalıyor, yönetiyorlar. 

Bu leş yiyicisi ehli küfür Haçlı topluluğu, Fetullah Gülen denen şerefsiz münafığın yetiştirdiği ordumuzun devletimizin içine sinsice sızan FETÖ’cüleri kullanarak ülkemizi Gezi olayları, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimiyle bölüp parçalamak istediler. Ülkemizi Irak, Yemen ve Suriye gibi yapacaklardı. Allah’a şükürler olsun ki başımızda dik duran bir Cumhurbaşkanı var da yakayı kurtardık. Soruyorum tüm bu pisliklerin karşısında biz ne zaman uyanacağız? Birbirimize karşı ne zaman samimi olacağız? Biz Müslümanlar, ne zaman ehli küfür Haçlı topluluğunun karşısında birlik içinde olacağız? Eğer İşimizde, dostluğumuzda, arkadaşlığımızda ve inancımızda samimi olmadığımız müddetçe biz Müslümanların bir araya gelmesi mümkün değil. Genelde samimi olmadığımızdan dolayı Allah başımıza ehli küfür topluluğunu bela ediyor. Dost acı konuşur misali ben de sanırım biraz açık konuştum. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BİZ MÜSLÜMAN TOPLULUĞUN İÇİNE SAMİMİYET NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARI EHLİ KÜFÜR HAÇLI TOPLULUĞUNUN KARŞISINDA GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

Memiş Hoca Memişce Diğer Yazıları