YAZARLAR

BİR ARDA HİKAYESİ..

Barçanın hocası, "Şu anda takıma girecek kapasitesi yok".. Dursun Özbek, "Çok pahalı gelir bize".. Menajer Ahmet Bulut, "Barcelona ile Arda için bir görüşmem olmadı". Peki bu kadar yetkili ağızdan sonra, Arda nasıl, Galatasaraylı oldu!!!
 

PARİS'TE TÜRK GİBİ KUVETLİ
Dünya Güreş Şampiyonası önümüzdeki hafta Fransa'da başlıyor. Otoriteler şimdiden Rıza Kayaalp'i şampiyon ilan etti. Buna da seyircisiz maç denebilir mi?..
 

BAŞKANLI MI, ASBAŞKANLI MI..?
Kulüpler Birliği toplantısına madem Aziz Yıldırım katılmıyor biz de asbaşkan düzeyinde temsil edeceğiz" diyen Orman'a, Özbek tatlı-sert çıktı, "Mızıkçılık yapma başkan"..
 

KENDİ YILDIZINI YARAT
TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu)'in kendi yıldızını kendin yarat sloganı epey ses getirdi. Kadın sürücülerin direksiyon başına geçmesiyle, First Lady sürücü çoğaldı..


BURAK YILMAZ
Taş yerinde ağırdır derler ya, Burak Yılmaz'ınki de o hesap. Trabzonspor'da kral olup, Galatasaray'a geldi. Çin ona hafif gelince yeniden Bordo-Mavi olup golleriyle ‘ben bir efsaneyim’ dedirtti.


SEYİRCİLİ-SEYİRCİSİZ ARTIK KARAR VERİN
İl Güvenlik Kurulu toplandı ve Fenerbahçe-Trabzonspor maçına, Bordo-Mavili taraftarların gelmesini yasakladı. Hala karar veremedik şu deplasman yasağına. Küçük maçlara gelsinler, büyük maçlarda evde otursunlar.

Aybars Hünalp Diğer Yazıları