0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
06 Mart 2021 Cumartesi 07:44:00 - Güncelleme:06 Mart 2021 Cumartesi 07:45:00

Uzman Astrolog Barış Özkırış'tan haftalık burç yorumları

Astrolojik açıdan olumlu göstergelerin ağırlıkta olduğu bir hafta bizleri bekliyor. Kendinizi ilham dolu, akışta, romantik ve mutlu hissedebilirsiniz. Kovalar kararlı, Balıklar ise sabırlı oldukları takdirde kazanan taraf olabilir.

Kova kararlı, Balık sabırlı olmalı

Astrolojik açıdan olumlu göstergelerin ağırlıkta olduğu bir hafta bizleri bekliyor. Kendinizi ilham dolu, akışta, romantik ve mutlu hissedebilirsiniz. Kovalar kararlı, Balıklar ise sabırlı oldukları takdirde kazanan taraf olabilir.

Güneş ile Neptün 8 Mart günü paralel olacak ve 11 Mart günü birbirleriyle kavuşacak. Kendinizi ilham dolu, akışta, romantik ve mutlu hissedebilirsiniz. İlişkinizde affedici, fedakar ve özverili olmanız mümkün olabilir. Ancak alma- verme dengesini korumaya özen göstermelisiniz. Sınırlarınızı iyi belirlemelisiniz. Gerçeklerden kaçmak yerine yüzleşmeniz size iyi gelecek. Yanılgı ve kandırılma konusunda da temkinli olmanız gerekiyor. Dünyada denizler ile ilgili konular gündemde yer tutabilir. Ayrıca dini konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

KRİZLER DOĞABİLİR

Mars ile Plüton 9 Mart günü kontra-paralel olacaklar. Girişimde bulunurken ve hedeflerinize doğru ilerlerken karşınıza çıkacak olan krizleri etkin yönetmeniz gerekiyor. Rakiplerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kin, intikam arzusu ve kıskançlık gibi negatif duygulara yenik düşmemeniz gerekiyor. Aşırı şüphecilik gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Dünyada isyanlar, protestolar yine gündeme gelebilirler. Patlamalar, kazalar vb. durumlar söz konusu olabilir. 9 Mart günü Venüs ile Ay düğümleri arasında zorlayıcı etkileşim olduğu için ilişkiler karmik sınavlar ile karşı karşıya kalabilir. Bu sınavları geçemezse bitme noktasına gelebilir. Tanışacağınız kişiler tarafından kandırılma riskine karşı temkinli olmalısınız. 13 Mart günü Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Venüs ve Neptün vurgulu bu Yeniay'la birlikte hayatınızda iyileşme enerjisi ortaya çıkabilir.

İYİLEŞME ENERJİSİ

Kendinizi akışta hissetmeye başlayabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. İdealist hareket etmeniz mümkün olabilir. Hayatınızdaki kişilerle romantik ve sevgi dolu anları paylaşabilirsiniz. Dünyada ilaç sektörü ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Olumlu gelişmelerin ön planda olabileceği bu haftada hayatınızda harikulade bir akışın olmasını diliyorum. Hayal gücünüzü olumlu yaratımlar için devreye sokun.

KOÇ

Olumlu güzel etkiler var. Çünkü gökyüzünde daha iyicil dengeler var. Arkadaşlık ilişkileri güzel görünümlerde. Kariyer alanında güzel gelişmeler yapabilirsiniz. Kadersel anlamda beklediğiniz haberler kısa seyahatler gündeme gelebilir ve kardeşler ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Düşüncelerinizi harekete geçirmek için adımlar atacaksınız ve kendinizde olan bilgileri paylaşmak isteyeceksiniz. İnsiyatif alabilir ve geleceğe dönük kararlar vermek adına adımlar atacaksınız. İkili ilişkilerde geçmişten kalan bir bitiş söz konusu. Canınızı sıkan sizi üzen bir aşk var ise artık son nokta konulacak. Ortaklı işlerde alacak verecek dengesini bozmadan hareket etmenizde fayda var.Eğitim konularında ise uzun zamandır bekleyen ve bir türlü adım atmadığınız bir eğitime başlangıç yapacaksınız. İlişki konusunda gizli kalan ve açığa çıkarmadığınız bir aşk var ise dikkatli olmanızda fayda var diyebiliriz. Mevcut ilişki var ise şifalandırma zamanı

BOĞA

Bu hafta maddi durum ortaklı işler ve içinden çıkamadığınız bir takım parasal konular gündeminiz olabilir. Sağlık konusunda özellikle dikkat etmenizi iletmek isterim. Çok çalışıyor ve kendinizi çok ihmal ediyor olabilirsiniz. Kendinizi iki farklı duygu içerisinde kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi zorlayan her ne varsa onun üzerine gitmeli ve çözüm yollarına yönelmelisiniz. İstediklerinize ulaşmakta aklınıza koyduğunuzu yaparsınız ancak yine de tedbiri elden bırakmamaya çalışın önünüzü görün. Enerjinizdeki yoğunluktan en doğru şekilde yararlanmalısınız. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmeyin her şey tıkır tıkır işliyor. Sakin kalın.

İKİZLER

Merkür retrosu bitti ve daha sakin ve daha iyi bir iletişimde olacağınız zamanlar. Uzun zamandır adım atmak istediğiniz konular hakkında karar zamanı. Kadersel birtakım döngüler yaşayabilirsiniz. 4 Mart itibarı ile sizin burcunuzda olacak mars yerleşimi ile birlikte harekete geçmek isteyecek ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Rutin işleriniz birlikte çalışma yaptığınız insanlar ile iletişiminiz de yüksek olacağı bir hafta denilebilir. Aşk ve ikili ilişkiler konusunda ise iletişim diliniz daha yumuşak olabilir ve aşk konusunda mutlu olabilirsiniz. sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Aktiviteler açısından kendinizi daha yoğun hissetmeye başlıyorsunuz. Yerinizde duramayacaksınız. Sürekli hareket halinde olabileceğiniz bir dönem. Dengeleri zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Üzerinizdeki anlamsız baskıdan da bir an önce kurtulmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ

Bu hafta disiplinli iş bitirici tazminat nafaka gibi konular ve bunları çözümleyeceğiniz bir hafta. Kadersel döngüler de yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Ortaklı işler, eşten veya ortaktan gelen paraların yönetimi veya beklediğiniz bir paranın gelmesi olası. Aile konuları gündeminize gelebilir. Ev almak yer değiştirmek veya yeni bir olayı başlatma enerjisi hissedebilirsiniz. Bu hafta evli olan yengeç burçları çocukları ile vakit geçirmek isteyebilir veya eğlenceli bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. Bu aralar çok çalışıyor ve sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Biraz kendinize zaman ayırmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi hiçbir konuda zorlamamaya çalışmalısınız. Üzerinizdeki baskının bir hayli artış gösterme ihtimali var. İçinde bulunduğunuz durum değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Tercihlerinizin her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmadığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Sakinliğinizi korumalısınız çünkü öfke ile kalkıp zarar ile oturabilirsiniz.

ASLAN

Kendinizi her açıdan daha keyifli hissetmeye başlıyorsunuz. Moraliniz bir hayli yüksek ve etrafınızdaki insanlara paylaşımda bulunmaya fazlasıyla heveslisiniz. İyimserliğiniz sayesinde etrafınızdaki insanlarla da ortak nokta üzerinde buluşabileceksiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidecek. Sorunları tamamen geride bırakmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aşk ve ilişkilerde birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorun varsa çözüm arayışlarına yönelmelisiniz. Dengeleri zorlamaktan kaçınmanız gerekmekte. Her şey her zaman sizin istediğiniz gibi gitmez unutmayın. Hata yapmadığınız sürece mutluluğa ulaşabileceksiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda çabalamaktan kaçınmayacak ve sorumluluklarınız doğrultusunda hareket edebileceksiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapabileceğiniz bir süreçtesiniz. Doğru olduğunu düşündüğünüz adımlar atmalı ve kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Maddi anlamda elinize geçen fırsatları doğru anlamda değerlendirmelisiniz yoksa sonuçlarına katlanan yine siz olacaksınız. Tabi bu durumda oluşabilecek olumsuzlukları gözünüzde büyütmekten de kaçınmalısınız.

BAŞAK

İç dünyanızdaki özgürlük arzunuzdan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Yoğun hisler altındasınız ve bunu doğru yönetebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Hata yapacak olsanız da buna çok fazla takılı kalmamaya çalışın. İkili ilişkilerde duygularınızı ifade etme noktasında ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Değişim içerisine giriyorsunuz ve bunun da ilişkinize zarar vermemesini sağlamalısınız. Dengeleri tamamen lehinize çevirme şansına sahipsiniz. Mesleki çabalarınızın karşılığını almakta zorlanmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz durum zaman zaman değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Sizin tercihleriniz belirleyici olacak. Maddiyata dayalı konularda daha kararlı olmalısınız. Olumsuzlukların son bulmasını arzu ediyorsanız ona göre hareket etmeye çalışın. Hata yapmamanız gereken bir dönemdesiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Kazanan siz olacaksınız.

TERAZİ

Gönlünüzün istediği gibi hareket etmek ve eğlenebileceğiniz adımlar atmak isteyeceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla son derece ahenk içerisinde olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Her şeyin daha hoş ve heyecan verici olmasını arzu edecek ve bunun için çaba sarf edeceksiniz. Düşünceleriniz değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Dengelerin karmaşıklık göstermemesi için elinizden geleni yapmaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelecek olsa da sizin istediğiniz gibi olacak. Karmaşadan uzak durmayı başardığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Olumsuzluklara çok fazla takılı kalmayın. Dengeli olmanız gereken bir hafta. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmalısınız. Anlaşılabilir adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Sizi zorlayabilecek bazı etkiler alsanız da üstesinden gelebileceğiniz biliyorsunuz.

AKREP

Düşündüklerinizin dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi daha net ifade etmeye çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum kafanızın karışmasına neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız tüm sorunları ve sıkıntıları da masaya yatırmak isteyeceksiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevireceğiniz zamanlar geliyor. Kontrolü elden bırakmayın. İlişkiler konusunda duygusal olarak kendinizi yoğunluk içerisinde hissedebilirsiniz. İstediklerinize ulaşma arzunuz, birlikte olduğunuz kişiyle ufak tefek sürtüşmeler yaşanmasına neden olabilir. Kontrolü tamamen elinizde bulundurmaya çalışmalısınız. Kariyer anlamında sizi memnun edebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. İstediklerinize ulaşmanızı sağlayacak adımlar atacaksınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreç. Maddi anlamda daha sabırlı olmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar zorlayıcı olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

YAY

Yaşamsal konularda kendinizi daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Yeni gelişmeler üzerinde yoğunlaşmaya çalışacaksınız. Zaman zaman kafa karışıklığı yaşanacak olsa da kontrolün sizde olduğunu hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla uyumu yakalamaya çalışacaksınız. Bu dönem içinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atın. Aşk ve ilişkilerde birlikte olduğunuz kişiye karşı daha iyimser yaklaşımlarda bulunmalısınız. Ufak tefek tersliklerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Sizi zorlayan her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Keyif alabileceğiniz zamanlar. Kontrolü elinizde bulundurmaya devam etmelisiniz. Her şeyin çok daha iyiye gitme ihtimali var. Amaçlarınızın dışına çıkmamalısınız.

OĞLAK

Günlük rutinlerinizi hızlıca halletmek isteyeceğiniz zamanlar. Enerjinizi doğru işlere sağlayabildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Sizi memnun edecek ve huzurlu hissettirecek adımlar atıyorsunuz. Genel olarak istediklerinize ulaşmayı başaracaksınız. Etrafınızdaki insanlarla aranızda ne kadar sorun varsa onu çözümlemeye çalışacaksınız. İlişkiler konusunda daha planlı ve programlı hareket edeceksiniz. Olumlu sonuçlar almak için biraz daha beklemede kalmanız gerekebilir. İletişim gücünüz, birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla yakınlaşmanızı sağlayacak. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ve kariyer hayatınızda Gereğinden hızlı hareket ettiğiniz sürece her şeyin karmaşık olmasına neden olabilirsiniz. Bırakın, mevcut şartlar devam etsin. İstediklerinize ulaşabileceğiniz zamanlar yakın. Parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Olumsuzlukları geride bırakmanın yollarını aramanız gerekiyor. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirmeye almalısınız.

KOVA

Yaşamsal konularda daha kararlı davranacaksınız. Aldığınız ve alacak olduğunuz etkilerden en iyi şekilde yararlanma şansınız var. Başkalarını değil kendinizi düşünerek hareket edebildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Enerjiniz harika Süreç ne kadar karmaşık ve yoğun olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendinize güvendiğiniz sürece siz her şeyi başarırsınız. İkili ilişkilerde kendinizi biraz geriye çekmek isteyebilir ve yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekten çekineceksiniz. Kendinizi baskı altına alınmış hissetme ihtimaliniz var. Fırsatlar konusunda daha kontrollü ve tutarlı olmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken dönemler. İş ve kariyer mesleki olarak yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Fırsatları doğru anlamda değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Doğru olana odaklanmanız gereken bir gün. Bugün, maddi durumunuzu zorlayabilecek bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Kontrolü elden bırakmayın.

BALIK

Ev ve aile ilişkilerinde biraz daha sabırlı ve kontrollü olmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Dengeler karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kontrol duygunuz da ağır basmaya başlıyor. Tadınızı kaçırabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Gelişmeler üzerinde etkinlik göstermenin yollarını aramalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir zorluk da yaşanmayacak. Huzurlu ve mutlu hissetmek için biraz daha beklemede kalmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda mesleki anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz.

Etiketler : burçlar burç yorumları haftalık burç yorumları astrolog Barış Özkırış
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes