0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Şubat 2022 Cumartesi 08:55:00 - Güncelleme:12 Şubat 2022 Cumartesi 08:55:00

Uzman Astrolog Barış Özkırış ile Haftalık Burç Yorumları - 12 Şubat

Ego savaşlarının devreye gireceği bir hafta başlıyor. İkili ve sosyal ilişkilerde hırs, kin, intikam, kıskançlık ile hareket edenler kaybedecekler. Ego problemleri olanların da zorlanacakları bir hafta olacak.

EGO SAVAŞLARI YAŞANACAK BİR HAFTA

Ego savaşlarının devreye gireceği bir hafta başlıyor. İkili ve sosyal ilişkilerde hırs, kin, intikam, kıskançlık ile hareket edenler kaybedecekler. Ego problemleri olanların da zorlanacakları bir hafta olacak.

Aslan Burcu'nda 16 Şubat günü Dolunay olacak ve Venüs ile Mars Oğlak Burcu'nda kavuşacaklar. İkili ve sosyal ilişkilerde hırs, kin, intikam, kıskançlık ile hareket edenler kaybedecekler. Ego problemleri olanların da oldukça zorlanacakları bir hafta olacak. Karşı tarafı dinleyin, anlamaya çalışın. Fevri olmayın. Öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Düşünerek hareket edin. Sonuçları göz önünde bulundurun. Gururunuza yenik düşmeyin. Daha esnek olun.

MADDİYATA DİKKAT

Maddi harcamaları abartmayın. Mümkün olduğunca iyi bir bütçe planlaması yapmaya çalışın. Ekonomik açıdan çalkantılı bir hafta olabilir. Dünyada savaş rüzgarları esebilir. Liderlerin sert açıklamaları gündeme gelebilir. Öfke ile ani kararlar alabilirler. Diplomatik ilişkilerde gerilim yükselebilir. Sanatçılarla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. 15 Şubat günü Merkür Kova burcuna geçecek. Gölgeli günlerinin de bitmesiyle birlikte iletişim, eğitim, ulaşım, ticaret vb. konularda enerji normal akışına geçecek. Aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz. Olayları objektif bir şekilde değerlendirmek mümkün yaratacak kararlar alabilirsiniz. Özgürlük ve bireysellik ön planda olacak.

OLUMLU GELİŞMELER

18 Şubat günü Jüpiter ile Uranüs arasında olumlu etkileşim var. Maddi konularda avantaj elde edebilirsiniz. Değişime yönelik cesur adımlar atabilirsiniz. Eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hak, adalet ve hukuk bağlamında olumlu gelişmeler dünyada gündeme gelebilirler. Başta belirttiğim gibi özgüveni olan ve ego problemlerini aşmış kişiler için güzel bir hafta olacak. Ancak sürekli dikkat çekmek isteyen, takdir ve onay bekleyen kişiler için durum tatsız görünüyor.

KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar Uzun zamandır adım atmak istediğiniz konular hakkında karar zamanı. Rutin işleriniz birlikte çalışma yaptığınız insanlar ile iletişiminiz de yüksek olacağı bir hafta denilebilir. Aşk ve ikili ilişkiler konusunda ise iletişim diliniz daha yumuşak olabilir ve aşk konusunda mutlu olabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Aktiviteler açısından kendinizi daha yoğun hissetmeye başlıyorsunuz. Yerinizde duramayacaksınız. Sürekli hareket halinde olabileceğiniz bir dönem. Dengeleri zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Üzerinizdeki anlamsız baskıdan da bir an önce kurtulmaya çalışmalısınız. Dolunay ile birlikte aşk ilişkilerinde bir tamamlanma olabilir. Sahne önü işler için harekete geçme zamanı. Çocuklarınızın hayatlarına dair gelişmeler içinde harika zamanlar.

BOĞA BURÇLARI

Bu hafta disiplinli iş bitirici tazminat nafaka gibi konular ve bunları çözümleyeceğiniz bir hafta. Kadersel döngüler de yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Ortaklı işler, eşten veya ortaktan gelen paraların yönetimi veya beklediğiniz bir paranın gelmesi olası. Aile konuları gündeminize gelebilir. Ev almak yer değiştirmek veya yeni bir olayı başlatma enerjisi hissedebilirsiniz. Bu hafta evli olanlar çocukları ile vakit geçirmek isteyebilir veya eğlenceli bir zaman dilimi yaşayabilir. Bu aralar çok çalışıyor ve sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Biraz kendinize zaman ayırmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi hiçbir konuda zorlamamaya çalışmalısınız. Üzerinizdeki baskının bir hayli artış gösterme ihtimali var. İçinde bulunduğunuz durum değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Tercihlerinizin her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmadığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Dolunay ile birlikte ev, aile konularında bitişler söz konusu. Bir taşınma veya gayrimenkul işlemleri için de hareket zamanı diyebiliriz.

İKİZLER BURÇLARI

Olumlu güzel etkiler var. Çünkü gökyüzünde daha iyicil dengeler var. Arkadaşlık ilişkileri güzel görünümlerde. Kariyer alanında güzel gelişmeler yapabilirsiniz. Kadersel anlamda beklediğiniz haberler kısa seyahatler gündeme gelebilir ve kardeşler ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Düşüncelerinizi harekete geçirmek için adımlar atacaksınız ve kendinizde olan bilgileri paylaşmak isteyeceksiniz. İnsiyatif alabilir ve geleceğe dönük kararlar vermek adına adımlar atacaksınız. İkili ilişkilerde geçmişten kalan bir bitiş söz konusu. Canınızı sıkan sizi üzen bir aşk var ise artık son nokta konulacak. Ortaklı işlerde alacak verecek dengesini bozmadan hareket etmenizde fayda var. Eğitim konularında ise uzun zamandır bekleyen ve bir türlü adım atmadığınız bir eğitime başlangıç yapacaksınız. İlişki konusunda gizli kalan ve açığa çıkarmadığınız bir aşk var ise dikkatli olmanızda fayda var diyebiliriz. Mevcut ilişki var ise şifalandırma zamanı. Dolunay ile birlikte yakın akraba ilişkileri, kardeş kuzen konuları gündeme gelirken başlatmak istediğiniz bir eğitim var ise tamamlanabilir.

YENGEÇ BURÇLARI

Düşündüklerinizin dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi daha net ifade etmeye çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum kafanızın karışmasına neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız tüm sorunları ve sıkıntıları da masaya yatırmak isteyeceksiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevireceğiniz zamanlar geliyor. Kontrolü elden bırakmayın. İlişkiler konusunda duygusal olarak kendinizi yoğunluk içerisinde hissedebilirsiniz. İstediklerinize ulaşma arzunuz, birlikte olduğunuz kişiyle ufak tefek sürtüşmeler yaşanmasına neden olabilir. Kontrolü tamamen elinizde bulundurmaya çalışmalısınız. Kariyer anlamında sizi memnun edebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. İstediklerinize ulaşmanızı sağlayacak adımlar atacaksınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreç. Maddi anlamda daha sabırlı olmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar zorlayıcı olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda yaşanacak dolunay ile birlikte finansal konular hakkında tamamlanma süreci olabilir. Kazanımlar konusunda harekete geçme zamanı.

ASLAN BURÇLARI

Günlük rutinlerinizi hızlıca halletmek isteyeceğiniz zamanlar. Enerjinizi doğru işlere sağlayabildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Sizi memnun edecek ve huzurlu hissettirecek adımlar atıyorsunuz. Genel olarak istediklerinize ulaşmayı başaracaksınız. Etrafınızdaki insanlarla aranızda ne kadar sorun varsa onu çözümlemeye çalışacaksınız. İlişkiler konusunda daha planlı ve programlı hareket edeceksiniz. Olumlu sonuçlar almak için biraz daha beklemede kalmanız gerekebilir. İletişim gücünüz, birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla yakınlaşmanızı sağlayacak. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ve kariyer hayatınızda Gereğinden hızlı hareket ettiğiniz sürece her şeyin karmaşık olmasına neden olabilirsiniz. Bırakın, mevcut şartlar devam etsin. İstediklerinize ulaşabileceğiniz zamanlar yakın. Parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Olumsuzlukları geride bırakmanın yollarını aramanız gerekiyor. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirmeye almalısınız. Dolunay ile birlikte kendiniz ve motivasyonlarını önemli olacak.

BAŞAK BURÇLARI

Ev ve aile ilişkilerinde biraz daha sabırlı ve kontrollü olmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Dengeler karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kontrol duygunuz da ağır basmaya başlıyor. Tadınızı kaçırabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Gelişmeler üzerinde etkinlik göstermenin yollarını aramalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir zorluk da yaşanmayacak. Huzurlu ve mutlu hissetmek için biraz daha beklemede kalmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda mesleki anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Dolunay ile birlikte içe çekilme ve ruhsal olarak kendinize iyi gelme zamanı. Kararlar alabilir ve bunu hayata geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURÇLARI

Yaşamsal konularda kendinizi daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Yeni gelişmeler üzerinde yoğunlaşmaya çalışacaksınız. Zaman zaman kafa karışıklığı yaşanacak olsa da kontrolün sizde olduğunu hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla uyumu yakalamaya çalışacaksınız. Bu dönem içinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atın. Aşk ve ilişkilerde birlikte olduğunuz kişiye karşı daha iyimser yaklaşımlarda bulunmalısınız. Ufak tefek tersliklerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Sizi zorlayan her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Keyif alabileceğiniz zamanlar. Kontrolü elinizde bulundurmaya devam etmelisiniz. Her şeyin çok daha iyiye gitme ihtimali var. Amaçlarınızın dışına çıkmamalısınız. Dolunay ile birlikte sosyal çevrenizde değişim zamanı diyebiliriz. Kazanımlarınız konusunda da hareketli bir süreç olabilir.

AKREP BURÇLARI

Yaşamsal konularda daha kararlı davranacaksınız. Aldığınız ve alacak olduğunuz etkilerden en iyi şekilde yararlanma şansınız var. Başkalarını değil kendinizi düşünerek hareket edebildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Enerjiniz harika Süreç ne kadar karmaşık ve yoğun olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendinize güvendiğiniz sürece siz her şeyi başarırsınız. İkili ilişkilerde kendinizi biraz geriye çekmek isteyebilir ve yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekten çekineceksiniz. Kendinizi baskı altına alınmış hissetme ihtimaliniz var. Fırsatlar konusunda daha kontrollü ve tutarlı olmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken dönemler. İş ve kariyer mesleki olarak yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Fırsatları doğru anlamda değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Doğru olana odaklanmanız gereken zamanlar. Maddi durumunuzu zorlayabilecek bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Kontrolü elden bırakmayın. Dolunay ile birlikte kariyer hayatınıza dair gelişmeler beklediğiniz haberler ve toplum önü statünüz konusunda gelişmeler olabilir.

YAY BURÇLARI

Kendinizi her açıdan daha keyifli hissetmeye başlıyorsunuz. Moraliniz bir hayli yüksek ve etrafınızdaki insanlara paylaşımda bulunmaya fazlasıyla heveslisiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidecek. Sorunları tamamen geride bırakmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aşk ve ilişkilerde birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorun varsa çözüm arayışlarına yönelmelisiniz. Dengeleri zorlamaktan kaçınmanız gerekmekte. Her şey her zaman sizin istediğiniz gibi gitmez unutmayın. Güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda yaşanacak dolunay ile birlikte ticaret hayatınız, yurtdışı bağlantılı konular ile ilgili olaylar yaşanacağı gibi hukuksal konularda da gelişmeler olabilir.

OĞLAK BURÇLARI

Bu hafta maddi durum ortaklı işler ve içinden çıkamadığınız bir takım parasal konular gündeminiz olabilir. Sağlık konusunda özellikle dikkat etmenizi iletmek isterim. Çok çalışıyor ve kendinizi çok ihmal ediyor olabilirsiniz. Kendinizi iki farklı duygu içerisinde kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi zorlayan her ne varsa onun üzerine gitmeli ve çözüm yollarına yönelmelisiniz. İstediklerinize ulaşmakta aklınıza koyduğunuzu yaparsınız ancak yine de tedbiri elden bırakmamaya çalışın önünüzü görün. Enerjinizdeki yoğunluktan en doğru şekilde yararlanmalısınız. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmeyin her şey tıkır tıkır işliyor. Sakin kalın. Dolunay ile birlikte banka, kredi alacak verecek ve finans konularında bir takım işlemler olabilir. Nafaka ve başkalarının kazanımlarına dair gündemler de olabilir.

KOVA BURÇLARI

İç dünyanızdaki özgürlük arzunuzdan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Yoğun hisler altındasınız ve bunu doğru yönetebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanın her açıdan daha önemli olabileceğini unutmamalısınız. Hata yapacak olsanız da buna çok fazla takılı kalmamaya çalışın. Aile yuva konularının önem kazandığı zamanlardan geçiyorsunuz. İkili ilişkilerde duygularınızı ifade etme noktasında ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Değişim içerisine giriyorsunuz ve bunun da ilişkinize zarar vermemesini sağlamalısınız. Dengeleri tamamen lehinize çevirme şansına sahipsiniz. Mesleki çabalarınızın karşılığını almakta zorlanmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz durum zaman zaman değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Sizin tercihleriniz belirleyici olacak. Maddiyata dayalı konularda daha kararlı olmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir dönemdesiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız Kazanan siz olacaksınız. Dolunay ile birlikte ikili ilişkiler konusunda farklı bir sürece girebilirsiniz. İmza anlaşma gibi konularınız var ise takipte kalın

BALIK BURÇLARI

Gönlünüzün istediği gibi hareket etmek ve eğlenebileceğiniz adımlar atmak isteyeceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla son derece ahenk içerisinde olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Her şeyin daha hoş ve heyecan verici olmasını arzu edecek ve bunun için çaba sarf edeceksiniz. Düşünceleriniz değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Dengelerin karmaşıklık göstermemesi için elinizden geleni yapmaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelecek olsa da sizin istediğiniz gibi olacak. Karmaşadan uzak durmayı başardığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Olumsuzluklara çok fazla takılı kalmayın. Dengeli olmanız gereken bir hafta. Dolunay ile birlikte günlük rutinleriniz konusunda ve çalışma hayatınıza dair bir takım durumlar açığa çıkabilir.

Etiketler : burçlar burç yorumları barış özkırış
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX