0530 708 54 54
0530 708 54 54
05 Şubat 2022 Cumartesi 09:00:00 - Güncelleme:05 Şubat 2022 Cumartesi 09:00:00

Uzman Astrolog Barış Özkırış ile Haftalık Burç Yorumları

8 Şubat günü Mars ile Uranüs arasında olumlu etkileşim var. Harekete geçmek, önceden planladığın doğrultuda girişimde bulunmak için uygun günlerdeyiz. Hayatını değiştirecek bir hamle yapabilirsin. Sürprizler yolda görünüyor.

SÜRPRİZLERLE DOLU GÜNLER KAPIYA GELDİ

8 Şubat günü Mars ile Uranüs arasında olumlu etkileşim var. Harekete geçmek, önceden planladığın doğrultuda girişimde bulunmak için uygun günlerdeyiz. Hayatını değiştirecek bir hamle yapabilirsin. Sürprizler yolda görünüyor.

Nihayet Merkür ve Venüs gerilemesinin etkilerinden arındığımız bir haftaya giriyoruz. Gidenler gitti, kalanlar kaldı. Olması gerekenler oldu, su aktı yolunu buldu. Şimdi yola devam etme zamanı geldi.

8 Şubat günü Mars ile Uranüs arasında olumlu etkileşim var. Harekete geçmek, önceden planladığın doğrultuda girişimde bulunmak gayet uygun bir gün. Hayatını değiştirecek bir hamle yapabilirsin. Sürprizler de yolda görünüyor.

DENGEYİ BOZMAMALI

9 Şubat günü Güneş ile Uranüs kontra-paralel olacaklar. Değişime direnmek yerine, seçenekleri değerlendirerek inisiyatif kullanman gerekiyor. Ancak yerinde, zamanında ve dozunda hareket etmelisin. Aksi takdirde mevcut dengeyi bozarak, istikrarsızlığa sebep olabilirsin. 11 Şubat günü Venüs ile Satürn paralel olacaklar. İkili ve sosyal ilişkilerinde kendini kısıtlanmış ve mutsuz hissedebilirsin. İlişkilerini gerçekçi olarak ele almalısın. Şekilci ve önyargılı bir tutum içinde olmamalısın. Hayattan keyif almakta zorlanabilirsin. Hobilerine zaman ayırmak iyi gelebilir. Kendini sevmeyi ihmal etme. Aynı gün Merkür ile Plüton kavuşacaklar. İletişim kurarken güç savaşlarından uzak durman gerekiyor. Karşı tarafı dikkatle dinle, gerçek niyetini anlamaya çalış. Manipülasyon yapanlara karşı kendini koru. Eğitim hayatında daha fazla mücadele etmen gerekebilir. İçe dön, odaklan. Bu şekilde krizleri daha etkin yönetebilirsin. Saplantı ve paranoya ile harekete geçme.

FIRSATLARI DEĞERLENDİR

11 Şubat günü aynı zamanda Merkür ile düğümler arasında olumlu etkileşim olduğu için, karşılaşacağın kişiler sana fikir verebilirler. Bu fikirler farkındalığına katkıda bulunabilir. Eğitim hayatında ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Seyahat fırsatları gündeme gelebilir. Yeni bir sözleşme imzalaman da söz konusu olabilir. Kardeşlerin ve çocuklarınla ilgili konular da ön plana çıkabilir.

Nihayet "oh be" dediğimiz bu haftada önüne çıkacak fırsatları doğru değerlendir. Ertelediğin projeleri birer birer gerçekleştirmeye başlayabilirsin. Yol senin, yolculuk senin.

KOÇ BURÇLARI

Parasal konular ön planda olacaktır. Plansız harcamalara dikkat etmelisiniz. Akıllı yatırımlar yapabilirsiniz. Öncesinde iyi düşünmeli ve yanıltıcı kararlardan kaçınmalısınız. Aceleci olmayın. Yakın çevreniz ile ilgili kısa seyahat planları yapabilir farklı yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Bağlarınızı güçlendirmek duygusal açıdan size iyi gelecektir. Gündeminizde eğitim konularınız var ise bu konular ile ilgili de farklı yönelimler gösterebilir, farklı konularda eğitim alabilirsiniz. Ticaret ile uğraşınız var ise atılım yaparken aceleci davranmamalı. İyice düşünüp o şekilde hamleler yapmalısınız. Aşk hayatınız ile ilgili partnerinizle her zamankinden farklı konularda sohbet edep bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs kariyeriniz konusunda siz destekliyor olacaktır. Toplum önü statünüz önem kazanabilir.

BOĞA BURÇLARI

Farklı şeyler öğrenme, farklı konularda bilgi edinmek için harekete geçebilirsiniz. Kendinizde gelişime açık bir haftadasınız. Duygusal bağlamda ki hassasiyetinizi mantığınızla dengeleyebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeli gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Yakın çevreniz ile iletişiminiz hızlanacaktır. Sık sık bir araya gelmek için planlar yapabilirsiniz. Kendinizi çevrenizdekilere daha net ifade edebileceğiniz gibi ani çıkışlarınıza da dikkat etmelisiniz. Çünkü olduğunuzda daha hareketli ve sabırsız hissedeceksiniz. Kısa seyahat planları yapabilir ve aniden yolculuklara çıkabilirsiniz. Eğitim ile ilgili gündemleriniz var ise bu alanlarda da girişimler yapabilirsiniz.

12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs eğitim konularında desteklenebileceğiniz gibi ticaret hayatında da yeni başlangıçlar olabilir.

İKİZLER BURÇLARI

Kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Hayatın olağan akışının dışında kalarak dinlenmeyi, inzivaya çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte kişisel gelişiminiz ile ilgili kitaplar okuyabilir, bilgi dağarcığınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Duygusal açıdan yoğun hissedeceğiniz bu süreçte rüyalarınız da haberci rüyalar niteliğinde olabilir. Rüyalarınızı not edin. Meditasyon, dua, yoga gibi aktivitelerle kendinize ödül verin ruhunuzun buna ihtiyacı var. Çevreniz deki insanlara duygusal tarafınızdan çok mantıklı yanınızı gösterebilir, farklı sohbet konuları ile onları şaşırtabilirsiniz. Kazançlarınız ile ilgili yeni girişimler, yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Aceleci davranmadan detaylı düşünerek hamlelerinizi yapmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs ortaklı işler banka kredi konularında yenilenme ve kararlarınızı gözden geçirme ile ilgili durumları çıkarabilir.

YENGEÇ BURÇLARI

Sosyal çevrenizde beklenmedik sohbetler ve tanışmalar söz konusu olabilir. Grup çalışmalarına katılabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta ben bilirim diyerek etrafınızdakileri kırmamanız yönünde. Aynı zamanda arkadaşlarınızı her zamankinden daha fazla sahiplenici bir tavırda olabilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınız ile daha fazla bir arada olmak isteyebilir, uzun zamandır görüşmediklerinizi görmek isteyebilir, hatta küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışmak isteyebilirsiniz. Bu yoğunlukta kendinize zaman ayırmayı ve dinlenmeyi ihmal etmeyin, ruhunuzu besleyin. Meditasyon dua, yoga gibi çalışmalar size iyi hissettirecektir. Bunun yanı sıra su kenarlarına gitmek, içsel dengenizi sağlamak için yapabileceğiniz en güzel aktivite. Kendinize ve çevrenize karşı duygu durumlarınızı dengelemeli ani parlamalardan uzak durmalısınız.

12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs ikili ilişkiler konusunda size şanslar ve güzel vakitler sunabilir.

ASLAN BURÇLARI

Kariyerinizle alakalı grup çalışmaları yapabilir, yenilikçi fikirler ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta kendinizi daha yoğun bir çalışma içinde hissedebilirsiniz. Kariyeriniz de yaptığınız iş ile ilgili daha fazla bilgi edinme arzunuz olacaktır. Radikal çıkışlar ile insanları şaşırtabilirsiniz. Aynı zamanda otorite figürleriniz ile daha yakın ilişkiler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelip daha çok fikir alışverişi yapacak ve duygusal bağlamda arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Kendinize vakit ayırmak ve sizi daha rahat daha güvende hissettirecek aktiviteler yapmak isteyeceksiniz. Duygusal olarak rahatlamış, huzurlu ve keyifli hissedebiliriz. Farklı lezzetler denemek isteyebilirsiniz, iştahınıza dikkat etmelisiniz. Alışveriş yapmak ya da doğada zaman geçirmek geçirilen zamanın kalitesini artıracaktır. Enerjiizi düşüren her şeyden uzak kalmak isteyeceksiniz. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs günlük rutinler konusunda çalışma potansiyelinizde size destekler verebilir.

BAŞAK BURÇLARI

İçinizden bir ses sizi yolculuklara çekebilir. Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak ve olduğunuz yerden uzaklaşmak isteğiniz olacaktır. Bunun için farklı fikirler sizi heyecanlandıracak. Bunun dışında kariyerinizle ilgili daha fazla göz önünde olacaksınızdır. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde empati özelliğinizin fazla olacağını gözlemleyebilirsiniz. Daha uyumlu bir işleyiş söz konusu. Grup çalışmaları gerektiren oluşumlarınız mevcut ise bu çalışmalar içinde kendinizi çok verimli hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde daha canlı ve enerjik görüneceksiniz. İsteklerinizi ve duygularınızı daha kolay ve doğrudan ifade edeceksiniz. Yenilik yapmak istediğiniz konularda daha hazır hissedecek ve harekete geçme isteğiniz olacaktır. Bu enerjiye uyumlanmak adına bu süreçte hareketli olmak birtakım başlangıçlar yapmak kişisel bazda fayda sağlayabilir.12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs çocuklarınız hayatına dair gelişmelere ve aşk konularına dikkat çekiyor olacak.

TERAZİ BURÇLARI

Eşiniz ya da partnerinizle birlikte farklı fikirlerin bol olduğu sohbetler edebilirsiniz. Birlikte farklı aktiviteler planlayabilirsiniz. İlişkinize yeni heyecanlar katmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduklarınıza karşı daha sahiplenici bir tavır içinde olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha rahat, iyimser ve hoşgörülü bulacaksınız. Her işin bir sırrı olduğuna inanarak, daha pozitif yönde düşüneceksiniz. Dini duygularımız, adalet, hak anlayışınız artacaktır. Gündeminizde hukuksal konular var ise bu konulara daha yoğunluk verebilirsiniz. Zihninizde yolculuklar ile ilgili istekler oluşacaktır. Seyahat edemeseniz bile düşüncesi bile sizi mental olarak rahatlatacaktır. Kariyeriniz ile ilgili daha özgürlükçü bir yapıda değişik fikirlerle göz önünde olacaksınız. İşinize dört elle sarılacak ve daha verimli bir çalışma potansiyeli sağlayacaksınız. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs aile yuva konularında şanslar sunarken belki bir taşınma söz konusu olabilir.

AKREP BURÇLARI

İçselleşmek ve dışa dönmek ile ilgili gelgitler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak tedirginlik yaşayabilirsiniz. Kendinizi şüpheye düşürecek farklı düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu süreçte zihninizi geçmişten arındırmalı ve an da kalmalısınız. Seyahat planları yapabilir eğitim ile ilgili gündeminiz var ise bu alanlara yönelmek size duygusal olarak daha iyi hissettirecektir. Kariyeriniz ile ilgili her zamankinden farklı daha yoğun bir gündeminiz olabilir. Farklı fikirler ortaya koyarak çalışma arkadaşlarınızı ve üstlerinizi şaşırtabilirsiniz. Duygusal bağlamda bu kişiler ile kendinizi daha yakın hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmaktan, çeşitli toplantı, seminer ya da konuşmada bulunmaktan çok hoşlandığınız zamanlardır. Birbirinizle daha duygusal ve verimli sohbetler edeceksinizdir. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs ticaret hayatınıza dair yeni gelişmeleri eğitime veya yakın akraba konularında şanslar sunabilir.

YAY BURÇLARI

Günlük rutinleriniz ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Olağan dışı bir düzen isteğiniz olacaktır. Evinizde değişiklik yapmak, farklı dekor objeleri kullanmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da partneriniz ile duygusal açıdan yoğun bir dönemdesiniz. Duygusal bağlamda birbirinize karşı çok verimli olacaksınız. Duygularınızda ani iniş çıkışlar olmasına karşın sözlerinize dikkat etmelisiniz. Fazla eleştirisel davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Aklınızda kalmış emin olamadığınız sizi şüpheye düşüren konuları var ise bu konuları tekrar gündeme getirebilir ve emin olma arzusunda olabilirsiniz. Bu durum sizi ruhsal açıdan negatif etkileyecektir. Bu nedenle akışta ve sakin kalmalısınız. Düşündüğünüz bir seyahat planınız var ise bu konuya daha eğilim gösterebilir ve bir ana önce planınızı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs finansal konularda şanslar sunarken belki yeni proje başlangıçları da yaptırabilir.

OĞLAK BURÇLARI

Duygusal olarak coşkulu bir haftadasınız. Bulunduğunuz her ortamı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuklarla ilgilenmek, onlarla farklı aktiviteler yapmak duygusal bağlamda size iyi gelecek. İlgilendiğiniz hobileriniz veya el becerileriniz var ise bu dönemde farklı marjinal fikirlerle yaratıcılığınız ön planda. Bu aktiviteleriniz ile ilgili başlatmak istediğiniz bir girişim düşünceniz var ise uygun zamandasınız. Aynı zamanda günlük rutinlerinizde de çalışma koşullarınızda da yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla duygusal anlamda biraz gel git söz konusu olabilir. Huzursuz olabilirsiniz. Fazla detaycı olmak yerine var olan düzende devam etmenizi öneririm. Ayrıca daha titiz ve hijyen takıntınız olabilir. Eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde aşırı sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergilemeniz olası. Düşünmeden tepki vermemeniz sizin için iyi olacaktır. Bunun yanı sıra bu dönemde sağlığınız ile ilgili daha dikkatli davranmalısınız. Var olan sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs size şanslar sunuyor olacak değerlendirin

KOVA BURÇLARI

Sahip olduklarınıza ve ailenize karşı daha özgürlükçü bir şekilde yaklaşacaksınız. Aile bağlarınızı duygusal anlamda daha da güçlendirecek onlarla birlikte vakit geçirmek adına farklı planlar yapacaksınız. Evinizde kalmak ve ev içinde farklı değişikler yapma fikriniz olabilir. Aşk hayatınızda partnerinizle değişik fikirleri paylaşabilir ve duygusal açıdan daha yoğun hissedebilirsiniz. Bu hafta olduğunuzdan daha detaycı davranabilir ve alınganlıklar yapabilirsiniz. Bu nedenle sabırsız ve aceleci davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Bunun olmaması için olabildiğince sakin kalmalı fevri olmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınız ile duygusal anlamda huzursuz hissedebilirsiniz. Bu sizi duygusal açıdan negatif etkileyebilir. Bu süreci kitap okuyarak ya da var olan hobilerinizle daha rahat geçirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs içsel olarak kendinize daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini iletiyor olacak.

BALIK BURÇLARI

Yakın akrabalarınız, komşularınız ve kardeşleriniz ile duygusal yakınlığınız artacaktır. Onlarla bir araya gelerek verimli bilgi alış verişinin çok olduğu sohbetler yapabilirsiniz. Hem mantığınızın hem de duygusallığınızın dengede olduğu bir süreçtesiniz. Yakınlarınızla kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Aile olarak bağlarınızın kuvvetlendiği bu süreçte farklı gelecek planları yapabilir ve bunlarla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni fikirler sizi heyecanlandıracaktır. Aynı zamanda partnerinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Uzun zamandır aranızda soğukluk söz konusu ise daha sıcak zamanlar yaşayacaksınız. İlişkinize bir şans daha verebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili verimli bir hafta. El becerilerinizi hayata geçirmek ve bunlardan bir gelir sağlamak için de uygun bir zaman. Çünkü harekete geçme enerjiniz yüksek olacak. 12 Şubat cumartesi günü Oğlak burcunda kavuşum yapacak olan Mars ve Venüs sosyal çevre ve hayalleriniz konusunda destek verebilir.

Etiketler : burç burç yorumları barış özkırış
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX