0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Nisan 2022 Pazartesi 19:50:00 - Güncelleme:18 Nisan 2022 Pazartesi 19:50:00

MSB'den 'Pençe-Kilit Operasyonu' paylaşımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "İşte bunlar bizim Al Bayraklılar. Kahraman Mehmetçik, Pençe-Kilit Operasyonu ile teröristlerin inlerini başlarına yıkıyor!" paylaşımında bulundu.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), sosyal medya hesabından Pençe-Kilit Operasyonu'na ilişkin paylaşım yaptı.

"İşte bunlar bizim Al Bayraklılar..."

Mehmetçiğin görüntülerine de yer verilen paylaşımda, "İşte bunlar bizim Al Bayraklılar... Kahraman Mehmetçik, Pençe-Kilit Operasyonu ile teröristlerin inlerini başlarına yıkıyor!" sözlerine yer verildi.

OPERASYON DÜN GECE BAŞLATILDI

Irak'ın kuzeyinde Metina, Zap ve Avaşin-Basyan bölgelerindeki terörist hedeflere yönelik "Pençe-Kilit Operasyonu dün gece başlatıldı.

Devam eden operasyonda ilk belirlemelere göre 19 terörist etkisiz hale getirildi.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">İşte bunlar bizim Al Bayraklılar...����<br><br>Kahraman Mehmetçik, Pençe-Kilit Operasyonu ile teröristlerin inlerini başlarına yıkıyor! #PençeKilit pic.twitter.com/aRddyjoNoY</p>&mdash; T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) April 18, 2022</blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Etiketler : Operasyon msb Pençe Kilit
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX