0530 708 54 54
0530 708 54 54
26 Şubat 2023 Pazar 17:35:00 - Güncelleme:26 Şubat 2023 Pazar 17:35:00

Kahramanmaraş'ın 75 mahallesinde altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor

Kaynak: IHA

ABONE OL

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde zarar gören kanalizasyon hatları ve ana boru hatlarında çalışmalar sürüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde zarar gören kanalizasyon hatları ve ana boru hatlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), deprem bölgesindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde toplamda 75 mahallede görev yapan SASKİ ekipleri, depremde zarar gören kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hatlarının onarımını sürdürüyor. Kullanıma uygun hasarsız binalarda depremzede vatandaşların hayatlarının normalleşmesi için de çalışan ekipler, önce bina içlerinde biriken atık suları temizliyor, ardından mevcut hatlar işler hale getiriliyor. Hasarlı bölgelerde de çalışmalarını sürdüren ekipler, kullanılamayacak durumda olan altyapı hatlarının yerine yeni hatları devreye alıyor.

Etiketler : kahramanmaraş sakarya deprem alt yapı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX