0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
13 Haziran 2022 Pazartesi 15:44:00 - Güncelleme:13 Haziran 2022 Pazartesi 15:44:00

Engin Polat: Bir Ay İçinde 3. Şubemizi Açtık

Dilan Polat güzellik merkezi zincirlerinin kurucusu ve Dipomed yönetim kurulu başkanı Engin Polat erkek güzellik ve bakım sektörüne yaptığı yatırımlar hakkında şunları iletti

"Kendi sektörümüzdeki pazar payımıza bakıldığında ilk 3 içerisinde bulunmaktayız. Hem son tüketiciye dokunan girişimlerimizin olması, hemde üreticilik sınıfında vermiş olduğumuz hizmetten ötürü işverenlere hitap etmemizden kaynaklı hem iç pazarda hemde ihracat açısından büyük girişimlerimiz olduğunu söyleyebilirim. Bu sebepten ötürü, bu bilgi ve deneyimimizi aslında gene aynı sektördeki bir dalın üzerinde devam ettirmek istedik. Erkeklere hitap eden güzellik ve bakım pazarı, neredeyse kurumsallaşan bir firma yok denecek az. Varolan firmalarda çalışan erkek uzmanlar destek vermekte. Fakat biz bu konuda sektörde bir ilki gerçekleştirip, sadece erkeklerin hizmet verdiği kendini sanki evindeymiş gibi hissedeceği bir yatırım gerçekleştirdik. Daha bunu sosyal medyada duyurduğumuzda bile yüzbinlerce müşteri talebi ve 20'ye yakın franchise başvurusunun bir ay gibi kısa sürede geldiğini ifade edebilirim. Ama tabiiki de biz her zaman kontrollü büyüme taraftarıyız. Şuan üç şubeyiz ve yıl sonu en faz 15 şubeye kadar kota getirdik kendimize."

Etiketler : Engin Polat franchise pazar payı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX