• BIST
  1283.58
 • Dolar
  7,8294
 • Euro
  9,3706
 • Altın
  449,1970
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
15 Nisan 2017 Cumartesi 15:42:00 - Güncelleme:15 Nisan 2017 Cumartesi 15:53:00

Eğlence dehşete dönüştü! Polis ellerinden zor aldı

Bursa'da eğlence dönüşü otomobilde hesap yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüşünce dehşet dakikaları yaşandı. Linç edilmek istenen dreksiyon başındaki Arslan Karakoyun’u ekmek bıçağı ile yaralayan Özcan Sönmez, çevredekilere de saldırınca linç edilmek istendi. Polis kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açmak zorunda kaldı

 

Olay sabah saat 09.30 sıralarında Merkez Yıldırım ilçesi Yüksek İhtisas Kavşağında meydana geldi. İddiaya göre gece birlikte alkol alan Arslan Karakoyun ve Özcan Sönmez evlerine gitmek için otomobille yola çıktı. Ancak araç içinde iddiaya göre hesap yüzünden çıkan tartışma kavgaya dönüşünce Özcan Sönmez, direksiyondaki Arslan Karakoyunu yanında taşıdığı ekmek bıçağı ile yaraladı. Aracını durduran Arslan Karakoyun da çakıyla Sönmez’e karşılık verirken, bir yandan da araçtan dışarıya çıkmak istedi.

 

Eğlence dönüşü dehşet Linç ediyorlardı

 

Çevredekilerin olayı görünce müdahale ederek Arslan Karakoyun’u araçtan çıkarmak isteyince Özcan Sönmez onlara da saldırmaya kalkıştı. Toplanan kalabalık Sönmez’i araçtan indirip linç etmeye kalkıştı. Gelen polis ekibi kalabalığı ancak silah çekerek uzaklaştırıldı.

 

Bu sırada yaralı Arslan Karakoyun çağrılan ambulansla yakındaki Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Polisler araçtan güçlükle indirdikleri Özcan Sönmez’i, saldırgan tavrını sürdürünce kelepçe taktı ve ardından ambulansla aynı hastaneye kaldırıldı.

 

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Arslan Karakoyun ve Özcan Sönmez’in birbirlerini yaraladığı otomobilde bulunan ve kavga çıkınca inip kaçan üçüncü bir kişiyi de arıyor.(DHA)