0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Aralık 2021 Perşembe 16:30:00 - Güncelleme:30 Aralık 2021 Perşembe 16:30:00

Batı'dan Doğu'ya İyilik Hareketi

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli'nde Trakya Elektrik Dağıtım AŞ çalışanları, "Ağrı'da köy çocuklarının hayallerine dokunmak ister misiniz?" sloganıyla yardım kampanyası başlatıldı.

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli'nde Trakya Elektrik Dağıtım AŞ çalışanları, "Ağrı'da köy çocuklarının hayallerine dokunmak ister misiniz?" sloganıyla yardım kampanyası başlatıldı. Hayallerindeki oyuncakları anlatan çocukların isteklerinin yazdığı dilek zarfları, ağaca asıldı. Çalışanlar, seçtikleri zarftan çıkan oyuncağı alıp ağacın yanına bıraktı. Toplanan hediyeler Ağrı'da gönüllülerle yeni yılda 300 çocuğa ulaştırılacak.

TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili, köy okullarındaki çocukların hayallerine dokunacakları için mutlu olduklarını söyledi. Destek olan İbrahim Çeçen Vakfına teşekkür eden Bilgili, şöyle konuştu: "3 yıldır bu projeyi uyguluyoruz. Burada amaç batıdan doğuya bir köprü kurmak. Ağrı'nın kırsal köylerinde çocuklara soruyoruz. Hayalinizdeki oyuncak nedir? Onlardan aldığımız bilgileri kağıda yazıyoruz. Bir dilek zarfı oluşturuyoruz. Bu dilek zarfını da Ağrı'dan 1800 kilometre uzaklıkta, Tekirdağ'daki şirketimizin girişinde panoya asıyoruz. Çalışanlarımız bu zarflardan alarak, bu çocukların hayallerine ortak oluyorlar, destek veriyorlar."

Personel müdürü Hülya Akman da "Ağrı'daki çocuklarımıza ulaşarak, onların hayalindeki oyuncakları almak istedik. Onların mutluğu bizim de mutluluğumuz olacak." ifadelerini kullandı.

Çalışanlardan Burak Baran ise çocukların hayatına dokunmanın çok anlamlı olduğunu dile getirerek, "Küçük kardeşlerimizin o güzel mutluluklarına ortak olmak, onlarla bu mutluluğu paylaşmak bizler için de çok mutluluk verici." dedi.

Etiketler : Trakya Elektrik Dağıtım AŞ tekirdağ Hülya Akman
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes