• BIST
  1309.88
 • Dolar
  7,7725
 • Euro
  9,3192
 • Altın
  441,5820
0530 708 54 54
0530 708 54 54
24 Kasım 2019 Pazar 09:30:00 - Güncelleme:24 Kasım 2019 Pazar 09:31:00

24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları sizlerle: Öğretmenler Günü kutlama mesajları haberimizde

Öğretmenleri onore eden en özel gün olan 24 Kasım Öğretmenler Günü geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Öğrenciler, veliler ve tüm vatandaşlar öğretmenlerin bu özel gününü en güzel şekilde kutlamak istiyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları ve Öğretmenler Günü ile ilgili sözler haberimizde yer alıyor.

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Şu anda ara tatilde olan öğrenciler, 25 Kasım Pazartesi günü okula geri dönecek. Öğretmenlerinin Öğretmenler Günü'nü 25 Kasım Pazartesi günü kutlayacak. Öğrenci velileri ve tüm vatandaşlar kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini icra eden öğretmenlerin bu özel gününü kutlamak, sosyal medya hesaplarından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajlarını paylaşmak istiyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları haberimizde yer alıyor..

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

Milletleri kurtaranlar, Yalnız ve ancak Öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir Millet, Henüz Millet adını almak kabiliyetini Kazanmamıştır.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.

Başta Başöğretmenimiz ATAM ve Şehit Öğretmenlerimiz olmak üzere, Elleri öpülesi bütün öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü" kutlu olsun.

İnsan ağaç dikmeyince meyve vermesini bekleyemez. Her yıl yeni yeni ağaçlar diken sevgili öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. ALLAH saygıya değer öğretmenleri başımızdan eksik etmesin.

Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir. Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Hür fikirler tatbik mevkiine konduğu vakit Türk milleti yükselecektir. (Atatürk)

Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum.(Diyojen)

Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza tas dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. (Mustafa Kemal Atatürk). Öğretmenler Günü kutlu olsun.


Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. (Socrates)

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakar insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun… Yeter derecede eğitime sahip olmalısın ki, çevrende insanları gereğinden büyük görmeyesin; fakat bilgeliği sağlayacak kadar da eğitimin olmalı ki, onları küçük görmeyesin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

“Güzel ülkemizin insanlarını özveri ile yetiştiren öğretmenlerimiz siz her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”