0530 708 54 54
0530 708 54 54
07 Aralık 2022 Çarşamba 16:00:00 - Güncelleme:07 Aralık 2022 Çarşamba 16:00:00

WhatsApp'ta kafa karışıklığına son

WhatsApp'ın bir süredir üzerinde çalıştığı grup sohbetlerinde profil fotoğrafı özelliği, sessiz sedasız yayınlandı ve kullanıcılara ulaşmaya başladı. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde gruplarda mesaj atıldığında, mesajı atan kişinin profil fotoğrafını mesajın yanında görebilecekler.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz aylarda yeni bir özellik ile gündeme gelmişti. O dönemlerde uygulamanın 22.18.0.70 kodlu iOS beta sürümünde ortaya çıkan özellik, grup mesajlarına profil fotoğrafları getiriyordu. Yani kullanıcılar, gruplarda mesaj atan kişinin profil fotoğrafını mesajın yanında görmeye başlayacaklardı.

Şimdiyse bu özellik ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. WhatsApp özelliği geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sunmaya başladı. Ancak dağıtım süreci hala devam ediyor ve özellik, henüz tüm kullanıcılara ulaşmamış durumda. Özelliğin size gelip gelmediğini öğrenmek için uygulamanın son güncellemesini yükleyip yüklemediğinizi kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : whatsapp mesajlaşma teknoloji
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX