0530 708 54 54
0530 708 54 54
13 Ocak 2022 Perşembe 16:30:00 - Güncelleme:13 Ocak 2022 Perşembe 16:30:00

Instagram'a ‘yer değiştirme' özelliği geliyor

Instagram, yeni özellik sayesinde kullanıcılarının profillerinde yer alan gönderilerde istenildiği zamanlarda değişiklik yapılmasına imkan tanıyacak.

Instagram, yeni özellik sayesinde kullanıcılarının profillerinde yer alan gönderilerde istenildiği zamanlarda değişiklik yapılmasına imkan tanıyacak. Kullanıcılar, daha öncesinde paylaşılmış olan profil sayfasında ayarlar kısmına gelerek 'ızgarayı düzenle' seçeneğiyle profillinde yer alan gönderilerin yerlerini istedikleri gibi değiştirebilecekler. Gönderiler, yeni özellikle daha önceden paylaşılmış olanlarla ilk sıralara kadar taşınacak. Bu yeni özellik, içerik üreticilerinin de işine yarayacak ve çok fazla beğeniye sahip olan veya sponsorla birlikte yayınlanan gönderileri ön plana çıkararak takipçilerine kolaylık sağlayabilecek.

Etiketler : Instagram yeni özellik ızgarayı düzenle
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes