• BIST
  1330.87
 • Dolar
  7,8158
 • Euro
  9,4809
 • Altın
  461,3880
0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Kasım 2017 Perşembe 13:07:00 - Güncelleme:30 Kasım 2017 Perşembe 13:10:00

Aziz Yıldırım: Aykut Kocaman ve takımımıza güveniyoruz

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sezona istediği gibi başlayamayan sarı-lacivertli futbol takımının toparlanma sürecine girdiğini ve şampiyonluk için ümitlerini sürdürdüklerini bildirdi.

Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organlarından Fenerbahçe  dergisinin aralık sayısındaki başyazısında, "Takımlarımızdan gelen pozitif  sonuçlar biraz olsun rahat nefes almamızı sağlamakta, milyonlarca Fenerbahçe  taraftarının biraz daha mutlu olmasının en önemli nedenlerinden biri olmaktadır."  ifadelerini kullandı.

Futbol takımının zirve ile arasındaki puan farkını kapanabilir  seviyeye getirdiğine değinen Yıldırım, şunları kaydetti:

"Uzun ve meşakkatli bir hazırlık sürecinin ardından, profesyonel  futbol takımımız her ne kadar lige istenilen başlangıcı yapamasa da, teknik  direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde toparlanma sürecine girmiş,  zirveyle olan puan farkını kapatılır seviyeye düşürerek, şampiyonluk ümitlerimizi  sürdürmemizi sağlamıştır. Şahsım ve yönetim kurulum, geçmişten gelen tecrübelerle  birlikte günlük kararlar değil, sezonluk, hatta birkaç yıllık kararlar almak için  gayret gösteriyor, teknik direktörümüz ve ekibi başta olmak üzere, tüm takımımıza  güveniyoruz ve tüm desteğimizle arkalarındayız."

Başkan Yıldırım, Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı'nın THY  Avrupa Ligi'nde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenecek Dörtlü Final'i en  çok hak eden ekiplerden olduğunu aktardı. Yıldırım, sarı-lacivertli erkek ve  kadın voleybol takımlarına da Avrupa kupalarında başarı dilediğinde bulundu.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, bu ay içinde hayatını kaybeden  Fenerbahçe Koleji Anaokul-İlkokul-Ortaokul Müdürü Nihan Uçak, Türkiye Basketbol  Antrenörleri Derneği Başkanı Mehmet Baturalp ve "Yüzyılın sporcusu" olarak  nitelendirilen, olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'na  başsağlığı diledi.