• Bist 100
  97098.3
 • Dolar
  5,7115
 • Euro
  6,4364
 • Altın
  257,7760
İstanbul
21 / 28
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
19 Haziran 2019 Çarşamba 00:03:36 | Son Güncelleme: 19 Haziran 2019 Çarşamba 10:11:11

Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı! İşte son durumu...

Geçtiğimiz pazar günü Zekeriyaköy'deki evinde Murat Akıncı'yla evlenen, daha sonra Akıncı hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla boşanma kararı alan Zerrin Özer dün akşam hastaneye kaldırıldı.

Güneş'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Maslak Acıbadem Hastanesi'ne yüksek tansiyon ve baygınlık geçirmesi şikayetiyle hastaneye kaldırılan Özer’in menajeri Kemal Aslan ilk açıklamayı yaptı. Aslan, "Zerrin Hanım iki üç gündür büyük üzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu yükseliyor sürekli. 112 ambulansla buraya getirildi. Doktorlar tansiyonunu düşürüyor ama tekrar çıkıyor.  3-4 saattir buradayız" dedi.EŞİNİN DOLANDIRICI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

61 yaşındaki şarkıcı Zerrin Özer, Murat Akıncı ile geçtiğimiz gün dünyaevine girdi. Düğün, Zerrin Özer'in Zekeriyaköy'deki villasının bahçesinde gerçekleşti. Neşeli hâlleriyle dikkat çeken Özer, düğün sonrası büyük bir şokla sarsıldı. Gelen son dakika bilgisine göre Zerrin Özer’in hayatını birleştirdiği Murat Akıncı birçok kadını dolandırdı. Dolandırıcılık söylentilerinin hemen ardından Murat Akıncı’nın Adnan Oktar ile bağlantılı olduğu iddia edildi.

İddialara göre Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca bir dolandırıcıydı ve pek çok kadını vaadlerle dolandırmıştı. TV programlarına telefonla bağlanan 3 kadın, eski sevgilisi olduğunu söyledikleri Murat Akıncı'nın çeşitli zamanlarda kendilerini dolandırdığını iddia etti. Dün akşam saat 20.00'de evlenen Zerrin Özer, bu sabah 08.00'de kocası hakkındaki dolandırıcılık suçlamalarıyla karşılaştı.

ADNAN OKTAR'IN MÜRİDİ İDDİASI!

TemizMagazin'in iddiasına göre, Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca, geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddia edildi. Estetikli görüntüleriyle çok tanınan 'Kedicikler'i herkes tanıyor. Bir de Adnan Oktar'ın 'Aslanlarım' dediği erkek müridleri var. İşte bu kedicikler ve aslanların arasında Zerrin Özer'in eşi de var!

KADINLARDAN ŞOKE EDEN İDDİALAR

Murat Akınca tarafından dolandırıldığını iddia eden Seda, Esra ve Nur Hanım'ın iddiaları oldukça çarpıcı.

ESRA: ALTINLARIMI BOZDURTTU

"Sosyal medyadan tanıştık 2016 yılında, o dönem annemi kaybetmiştim. Duygusal boşluktayken hayatıma girdi. Hepsini bile bile beni kurban seçti. Maddi olarak kaybettim ama şükürler olsun manevi olarak kaybetmedim. Murat Akıncı, koltuk döşemeci.

'ORADA SİGORTAM ATTI'

İki buçuk ay görüştük 30 bin TL kaybettim, Trabzon bileziğimi verdim. En son bana 'Telefonunu sat bana para gönder' dedi. Orada sigortam attı. Sonrasında bana annesiyle birlikte hakaretler yağdırdı. Öz babasının ikinci eşi bana 'Evimize gelip, evladımın telefonunu alıp gitti' dedi.

SEDA: 400 BİN TL PARAMI ALDI

"Mahmut Atalay olarak tanıtmıştı bana kendisini o yüzden uzun süre polis ulaşamadı. İlk seferinde elinde çekle geldi yanıma, "Çeki bozdurabilmek için 12 TL'ye ihtiyacım var" dedi. "Saat beşte para gelecek öderim" demişti ama beşten sonra sürekli hakaret ve tehditlerle karşılaştım. Paralar da daha yüksek rakamlara çıkmaya başladı.