0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Ekim 2021 Cuma 11:00:00 - Güncelleme:15 Ekim 2021 Cuma 11:00:00

Yan yana gelmediler

Muğla'da konser veren Demet Akalın, "Antalya'da bir teyzemize ev yapmıştım. Şimdi de bir köy okulu yaptırıyorum. Ama Gülben gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum" diyerek Ergen'i hedef almıştı.

Muğla'da konser veren Demet Akalın, "Antalya'da bir teyzemize ev yapmıştım. Şimdi de bir köy okulu yaptırıyorum. Ama Gülben gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum" diyerek Ergen'i hedef almıştı. Aralarında yardım polemiği çıkan Demet Akalın ve Gülben Ergen bir etkinlikte karşı karşıya geldi. Akalın'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalar hatırlatılan Gülben Ergen, ''Ben Demet'i arayarak, 'Şaka iki kişinin güldüğü bir şeydir' dedim. Dernek adına beni üzdü. Ama küslüğümüz söz konusu değil iyi niyetinden şüphem yok çünkü'' dedi. Gecede sahne alan Demet Akalın, "Ben şaka yapıyorum o bana destan döşedi hayatı bu kadar ciddiyete almayalım'' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX