0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Temmuz 2022 Salı 10:30:00 - Güncelleme:19 Temmuz 2022 Salı 10:30:00

Türkü okumak istiyor

TRT'nin 'Balkan Ninnisi' adlı dizisinde oynayan Deniz Gürkan, yapımdaki müziklerin sahneyi baştan yarattığını söyleyerek, "Bir Balkan türküsü okumayı çok isterim'' dedi.

TRT'nin 'Balkan Ninnisi' adlı dizisinde oynayan Deniz Gürkan, yapımdaki müziklerin sahneyi baştan yarattığını söyleyerek, "Bir Balkan türküsü okumayı çok isterim'' dedi. TRT 1'in Üsküp'te çekilen ve ilgi odağı olan dizisi Balkan Ninnisi, usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar genç yeteneklerin başarılı performanslarıyla da dikkat çekiyor. Dizide 'Gülbahar' karakterini canlandıran Deniz Gürkan da yeteneği ve güzelliğiyle beğeni topluyor. Yapımdaki müziklere bayıldığını söyleyen Gürkan, ''Müzikler sahneyi baştan yaratıyor, görüntülere bir koku, bir ısı katıyor. Karakterlerin hissettiğini seyirciye direkt aktarıyor. Hep müzik ile dans ile büyüdüm. Balkan müzikleriyle gerçek anlamda sinema tutkum sayesinde içli dışlı oldum diyebilirim. Günün birinde Gülbahar'ın ağzından bir Balkan türküsü okumayı çok isterim'' dedi.

Bisikletle şehri keşfediyorum

Çekimler dışında Üsküp'ü bisikletle gezdiğini belirten Gürkan, ''Üsküp tam bir bisiklet şehri mesela. Şehri keşfetmek için bisiklet kullanıyorum, senaryo çalışmalarımla beraber günlerim doluyor. Yalnız kaldığım vakitler olduğunda, hele keyifliysem şarkı söylüyorum, mutlaka yüzüyorum, film izliyorum buradan sahiplendiğim kedim ile, yatmadan mutlaka okumalarımızı yapıyoruz beraber'' dedi.

Etiketler : Türkü okumak istiyor Gülbahar Gürkan
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes