0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Mayıs 2022 Perşembe 11:00:00 - Güncelleme:19 Mayıs 2022 Perşembe 11:00:00

Tarihi filmde sete paydos!

Türkiye'nin tek dereceli seçim sistemiyle seçilen ilk kadın belediye başkanı unvanına sahip Leyla Atakan'ın yaşamını anlatan 'Leyla Hanım' filminin çekimleri sonlandı.

Türkiye'nin tek dereceli seçim sistemiyle seçilen ilk kadın belediye başkanı unvanına sahip Leyla Atakan'ın yaşamını anlatan 'Leyla Hanım' filminin çekimleri sonlandı. Filmde Leyla Atakan'ı ünlü oyuncu Özge Borak canlandırdı. ''Leyla Atakan'ı canlandırmak çok güzel bir duygu'' diyen Borak, sözlerine ''İnsanların yakın tarihimizi izleyecek olması ayrıca çok sevindirici bir durum. Türkiye ve dünyada kadın olmak zor, siyaset yapmak zaten zor, kadın siyasetçi olarak hareket etmek bence hepsinden çok daha zor. Bu zorluklarla baş ederek bir şeyleri elde etmiş değerli bir kadının hayatını canlandırıyor olmaktan çok mutluyum'' şeklinde sözlerine devam etti.

Etiketler : leyla atakan leyla hanım filmi film
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX