Özay'ı unutamadı Yaşar'ı kaçırdı

Magazin Haberleri

Eski sevgilisi Özay Bakır'ın Instagram'ına gizlice girip bakan Seren Serengil yanlışlıkla beğeni yaptı. Durumu öğrenen Yaşar İpek o dakika ilişkiyi bitirdi. 

İKİ SAAT ÖNCE MUTLUYDULAR 

Birliktelikleriye çok konuşulan Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, önceki gün İstinye'de objektiflere yansıdı. İpek katıldıkları bir düğünde Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil'le tanışmıştı. düğün açıklamasıİlişkileri çok konuşulan çift, öğle saatlerinde geldikleri AVM'de görüntülendi. Gazetecilerin “Yaza düğün olduğu konuşuluyor, doğru mu?” sorusuna gülümseyen Serengil “Ben bilmem Yaşar bilir” cevabını verirken Yaşar İpek'se, “Hayırlısı, nasip kısmet diyelim” diyerek geçiştirdi. Lüks bir restorantta arkadaşlarıyla buluşan çift öğle yemeğini yedikten sonra aynı araçla alışveriş merkezinden ayrıldılar. Birlikte görüntülendikten iki saat sonra Yaşar İpek instagram sayfasından “Sevgili arkadaşlar Seren Hanım ile ilişkimizi bitirmeye kararı verdik. Allah herkese kalp rahatlığı nasip etsin” notuyla paylaşım yaparak ilişkinin bittiğini açıkladı.

HEMEN SİLDİ AMA...

İddiaya göre; Seren eski sevgilisi Özay Bakır’ın Instagram hesabına bakarken yanlışlıkla beğeni butonuna bastı. Hemen silse de durumu fark eden bir takipçisi ekran görüntüsü alıp Yaşar İpek’e gönderdi. Yaşar İpek de kıyameti koparıp Seren’den ayrıldı. 

'ZAMANSIZ BİTTİ'

Seren Serengil, 'Yeni bir ilişkiden çıkmıştım tuttuğun eli bırakamadım. Ben de seni mutlu edebilmeyi çok istedim, çok denedim biliyorsun! Ama sanırım başaramadım... Sana yetmedi inandıramadım, daha da fazla  seni mutsuz etmek sana haksızlık olurdu. Zamansız başlayıp zamansız bitti belki ama sevgiyle saygıyla iyi temennilerle bitti... Ben biraz belki de yalnız kalmalıyım..' şeklinde paylaşım yaptı.