• Bist 100
  118285
 • Dolar
  6,0901
 • Euro
  6,5834
 • Altın
  315,2110
İstanbul
4 / 12
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
25 Nisan 2019 Perşembe 22:29:41 | Son Güncelleme: 26 Nisan 2019 Cuma 10:49:58

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay bıçaklı saldırıya uğradı

Son dakika... Ünlü müzisyen Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, taksi şoförü tarafından uğradığı bıçaklı saldırıda yaralanarak hastane kaldırıldı. Sevim Emre oğlu Gökhan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğunu, karnına üç dikiş atıldığını açıkladı.

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Murat Emre Gencebay, bir taksi şoförü ile arasında çıkan kavgada bıçakla yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi'nde, Gencebay ve arkadaşı, bindikleri taksinin şoförü D.E. ile yola çıktıktan sonra tartıştı. D.E bir süre sonra, yol kenarına park ettiği aracından indi. 

Takside başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine D.E, Gökhan Murat Emre Gencebay'ı sağ göğsünden bıçakla yaraladı.

Hastaneye kaldırılan Gencebay'ın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

Olayla ilgili inceleme başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, D.E'yi olayda kullandığı bıçakla yakaladı.

Emniyete götürülen şüphelinin işlemleri sürüyor.

SEVİM EMRE OĞLUNUN SON DURUMUNU ANLATTI

Sevim Emre oğlu Gökhan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğunu, karnına üç dikiş atıldığını açıkladı.

Sevim Emre, oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu anlattı ve şunları söyledi; "Bir trafik magandası! Kız arkadaşı kullanıyormuş arabayı. Taksici, kıza ağır bir küfür etmiş sonra kız arabadan inmiş "Utanmıyor musun, babam yaşında adamsın böyle hakaret ediyorsun, terbiyesizlik yapma" demiş. Taksici de "İndiririm seni şimdi aşağıya o...." demiş. Adam sabıkalı zaten, kız koşunca Gökhan arabadan inmiş, adam da Gökhan'a bıçağı saplamış, tam kaçarken polis gelmiş" dedi.

Gökhan Gencebay'ın olayı ucuz atlattığını söyleyen Sevim Emre "Karnına 3 dikiş atıldı. Yarası derin değil. Şükürler olsun, çok önemli bir şeyi yok. Allah herkesi korusun." diyerek sözlerini tamamladı.

Gökhan Gencebay kimdir?

Gökhan Gencebay, 14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Genç oyuncu Londra'da Harrow School da ingilizce eğitimini tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarı bölümüne girdi. Gökhan Gencebay yükseklisans eğitimini  işletme üzerine yapmakta. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan’ dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay 2019 yılında oyunculuk kariyerine başlamış.

(AA)