0530 708 54 54
0530 708 54 54
13 Şubat 2021 Cumartesi 10:35:00 - Güncelleme:13 Şubat 2021 Cumartesi 13:18:00

Leyla Hanım gururu

Türkiye'nin ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan'ı oynayacak olan Naz Elmas, filmde yer almasının kendisi için bir onur olduğunu söyledi.

Türkiye'nin seçilmiş ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan'ın hayatını anlatan 'Leyla Hanım'da rol alan Naz Elmas, önceki gün filmin İzmit'teki basın lansmanına katıldı. Vefatının 50. yılında eski İzmit Belediye Başkanı'nı kabri başında ziyaret eden oyuncu, Atakan'ın mezarına çiçek bırakıp, dua etti. Senaryonun ilk kendisine geldiğinde heyecanlandığını söyleyen Naz Elmas, "Bahsedilen yıllarda kadın- erkek eşitliği tartışılırken, Leyla Hanım'ın o genç yaşında, 30'lu yaşlarında bu mücadeleyi vermesi, İzmit'i ve halkını bu kadar sevmesi, ileri görüşlülüğü, siyasi duruşu, insanlara yaklaşımı ve merhameti beni en etkileyen kısımları oldu. Benim için gerçekten büyük bir onur oldu. İnşallah güzel bir iş olacak" dedi. Film, 28 Haziran'da vizyona girecek.

Etiketler : naz elmas leyla atakan leyla hanım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes