0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
28 Ekim 2021 Perşembe 14:30:00 - Güncelleme:28 Ekim 2021 Perşembe 14:30:00

Kızım flört yaşayamaz

İzzet Yıldızhan, çocuklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkücü, 2. Sayfa adlı programda, 'Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım' deyince sosyal medya tarafından topa tutuldu.

İzzet Yıldızhan, çocuklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkücü, 2. Sayfa adlı programda, 'Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım' deyince sosyal medya tarafından topa tutuldu. Yıldızhan, günümüzde gençlerin sık flört ettiğini ve bunu yanlış bulduğunu ifade ederek kızlarının flört etmesine asla müsaade etmediğini, eş seçimini kendilerinin yapmasına karşı olduğunu söyledi. Türkücü, "Onların bir eş seçme şansı yok. Karşıma eş getirme şansı yok. Ben seçmeyeceğim tabii ki, mutlaka aileler görüşür. Bu böyle bilinir. Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bombaysa al söylüyorum... Böyle yani. Ben böyle doğru buluyorum. Birbirlerini tanıyacaklar tabii ama flörtün bir sınırı vardır. Benim de o sınırım var" dedi.

Etiketler : Kızım flört yaşayamaz İzzet Yıldızhan sosyal medya
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX