0530 708 54 54
0530 708 54 54
13 Şubat 2022 Pazar 10:30:00 - Güncelleme:13 Şubat 2022 Pazar 10:30:00

Keşke o an dilim kopsaydı

Uğur Aslan, çocukluğunda verdiği yaşam mücadelesini anlattı. Oyuncu, anne ve babasına lise zamanlarında söylediği bir cümleden çok pişman olduğunu söyledi. Uğur Aslan, çocukluğunda verdiği yaşam mücadelesini anlattı. Oyuncu, anne ve babasına lise zamanlarında söylediği bir cümleden çok pişman olduğunu söyledi.

Uğur Aslan, çocukluğunda verdiği yaşam mücadelesini anlattı. Oyuncu, anne ve babasına lise zamanlarında söylediği bir cümleden çok pişman olduğunu söyledi.

Yargı dizisinin yanı sıra 'Afara' isimli müzikal yapan Uğur Aslan, hikâyesini anlattı. Magazin D programına açıklamalarda bulunan oyuncu, 7 yaşından 15'ine kadar yatılı okuduğunu söyledi. Aslan, anne ve babasına lise zamanlarında sarfettiği bir cümlenin pişmanlığını yaşadığını söyledi. Aslan, "Yatılı okul yılları enteresandı. Bir hasretlik faturası kestik anneyle babaya. Çünkü her gün götürüp getirme lüksü yoktu. Dönem dönem çok kızmıştım, bir kere ağzımdan kaçırdım, Babama ve anneme "8 yıl beni nasıl bıraktınız" dedim. Babamın yüzünün nasıl düştüğünü gördüm ve o an dilim kopsaydı keşke dedim. Çok pişman olduğum bir andır" dedi.

Etiketler : Keşke o an dilim kopsaydı Uğur Aslan çocujları
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX