0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
13 Nisan 2021 Salı 12:00:00 - Güncelleme:13 Nisan 2021 Salı 12:00:00

Kaybedilen değerlerimiz eski filmlerde

Yeşilçam'ın genç jenerasyon tarafından ilgiyle izlendiğini söyleyen Afra Saraçoğlu, bunun en büyük nedeninin kaybettiğimiz değerlerin filmlerde anlatılmasına bağladı.

Afra Saraçoğlu, 'Yeşilçam' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 1960'lı yıllarda keşfedilen Tülin Saygı karakterini oynayacak olan Saraçoğlu, kendisini heyecanlandıran bir projede yer aldığını ifade etti. Her genç oyuncu gibi Yeşilçam filmleriyle büyüdüğünü söyleyen oyuncu, sete çıkmadan önce de 60'lı yılların Türkiye'sini detaylı bir şekilde araştırdığından bahsetti. Genç jenerasyonun eski Türk filmlerini izlemelerinin nedenini kaybettiğimiz manevi değerleri o dizilerde olmasından dolayı olduğunu söyleyen oyuncu şunları ekledi: "Onları çeken çok büyük bir olgu var filmlerde; kaybettiğimiz manevi değerler, insan doğasında henüz kaybolmamış olan romantizm ve masumiyet... O naifliği, kırılganlığı, sadeliği yaşamak isterdim ben de ve bu dizide buna vesile oldu."

Etiketler : afra saraçoğlu yeşilçam tülin saygı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes