• Bist 100
  88863.1
 • Dolar
  6,6494
 • Euro
  7,2766
 • Altın
  341,0200
İstanbul
8 / 12
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Şubat 2019 Salı 14:01:00 | Son Güncelleme: 17 Şubat 2019 Pazar 11:34:50

12 Şubat burç yorumları yayında!

Astrolojiyle yakından ilgilenenler Şubat ayı burç yorumlarını araştırmaya başladı. Sosyal medyada sıkça araştırılan Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burç yorumlarına haberimizde yer verdik.

12 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük Koç Burcu Yorumu : 21 Mart – 20 Nisan

Günün tamamında Ay Boğa burcunda ilerliyor. Finansal konularınıza yoğunlaşabileceğiniz bir gün olabilir. Sabah saatlerinde Ay ve Neptün arasındaki olumlu açı duygusal hayatınızda gelişmeler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Hislerinizin güçlü olduğu bir zaman dilimindesiniz. İçinize doğan şeyler gerçek olabilir. Hayalleriniz gerçek olabilir, ertelemeyin.

 

Günlük Boğa Burcu Yorumu : 21 Nisan – 20 Mayıs

Bugün kendinize özen göstermek, kişisel bakım için vakit ayırmak, estetik ve sanat konularıyla haşır neşir olmak için ideal. Diğer yandan emlak konularıyla ilgilenebilir, yatırımlar için alternatifleri değerlendirirsiniz.

 

Günlük İkizler Burcu Yorumu : 21 Mayıs- 20 Haziran

Ailenin kazançlarını yönetmek, arka plana attığınız gündelik işleri tamamlamak, çalışanlarınızın temel ihtiyaçlarına cevap vermek için çaba sarf etmekle vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda beklentilerinizi daha derinden sorgulamak ve bu konuda bilinç altınızdaki farkındalıkları keşfetmek mümkün olur.

 

Günlük Yengeç Burcu Yorumu : 21 Haziran – 22 Temmuz

Arkadaşlarla vakit geçirmek, sohpet etmek, seyahate çıkmak ve ortak gelir fırsatlarını değerlendirmek için güzel bir gün sizi bekliyor. Ayrıca çocuğunuzun geleceğini şekillendirmek için de harekete geçme zamanı.

 

Günlük Aslan Burcu Yorumu : 23 Temmuz – 21 Ağustos

Ev almak, evlilik hazırlığı yapmak, ebeveynlerle alınacak kararlı harekete geçirme zamanı. Toplum önünde saygınlık kazanmak, yöneticilerinizle uyumlu ilişkiler içinde olmak ve projelere başlamak için zaman kaybetmeyin.

 

Günlük Başak Burcu Yorumu : 24 Ağustos – 23 Eylül

Pasaport almak, nufüs cüzdanı yenilemek gibi resmi dairelerde tamamlanması gereken işleriniz için uygun bir gün.İkili ilişkilerinizde kalıcı çözümler elde edersiniz. Kardeşlerle ilgili konular ya da eğitimle ilgili kararlar için önünüze çıkan fırsatları değerlendirin.

 

Günlük Terazi Burcu Yorumu : 24 Eylül – 23 Ekim

Aşk hayatınızda kendiniz kaptırdığınız bu kasvetli ruh halinden çıkmanız için harika bir gün.. Gözünü açıp çevrenize bakmanızda fayda var. Ayrıca ufak tefek önemsi gibi görünen maddi sorunları bu kadar küçümsemeyin. Hesaplarınız tekrar bir gözden geçirmenizde fayda var.

 

Günlük Akrep Burcu Yorumu : 24 Ekim – 22 Kasım

Aşk hayatınızda olası güven problemlerini çözmek için daha fazla zaman kaybetmeyin. Sorun her ne ise oturup konuşup bir çözüme kavuşturmanız ilişkinizin yıpranmasını önleyecektir.

 

Günlük Yay Burcu Yorumu : 23 Kasım – 21 Aralık

İş yaşamınızda elde ettiğiniz tecrübe ve birikime güvenme zamanı. Karamsar olduğunuz bu günlerde imdadınıza yetişecekleri kesin. Tabii üstlerinizle fikir alışverişinde bulunmanız da sizi olası diğer sorunlarla baş etmeniz için güçlü kılacak.

 

Günlük Oğlak Burcu Yorumu : 22 Aralık – 22 Ocak

Bugün kendinize, keyifli dakikalar geçirmeye söz vererek başlayın. Gün boyunca, hobi, eğlence sektörü, aşk, çocukla ilişkiler gibi konular, vaktinizin büyük bir bölümünü alır. Hayattan keyif almak, yaptıklarınızın eğlenceli tarafını keşfetmek için geç kalmayın. Aşkı doyasıya yaşayın.

 

Günlük Kova Burcu Yorumu : 21 Ocak – 18 Şubat

Ev dekorasyonunu yenilemek, eşyaların konumlarını değiştirmek, bahçe bakımına zaman ayırmak, emlakçılarla görüşmek, için uygun bir zaman dilimindesiniz. Diğer yandan partnerinizin kibirli ve ilgi bekleyen tavrı sizi özgür bakış açınızla örtüşmeyebilir.

 

Günlük Balık Burcu Yorumu : 19 Şubat – 20 Mart

Özellikle sizi koruyup kollayan bir kadından bugün maddi, manevi destek görebilirsiniz. İş değiştirmek isteyenler yeni fırsatlara kapılarını açabilirler. Aynı işte kalanlar ise değişen yönetim değişikliğiyle zam alıp terfi hakkı kazanırlar.