0530 708 54 54
0530 708 54 54
29 Haziran 2021 Salı 10:30:00 - Güncelleme:29 Haziran 2021 Salı 10:30:00

Gözleri memleket türküsü

76. yaşına giren oyuncu Türkan Şoray'ın yeni yaşını Yeşilçam dostları unutmadı.

76. yaşına giren oyuncu Türkan Şoray'ın yeni yaşını Yeşilçam dostları unutmadı. Cüneyt Arkın'ın "Gözler göz değil, memleket türküsüydü. Türkan çocuk gibi darılırdı" paylaşımı dikkat çekti.

Usta oyuncu Türkan Şoray, 76. yaşına bastı. Türkan Şoray'ın yeni yaşını kutlayan Yeşilçam'ın usta isimleri de yazdıkları satırlarla oyuncuyu duygulandırdı. Yıllar önce birlikte oynadıkları filmlerdeki karelerini yayımlayarak geçmişe uzanan arkadaşlıklarını gözler önüne seren Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Fatma Girik, sevgilerini sosyal medyadan dile getirdi.

GENÇLER BİZİM GİBİ SEVDİ

Şoray ile birçok filmde iki âşığı oynayan Cüneyt Arkın, "Gözler göz değil, memleket türküsüydü. Türkan o kadar alçak gönüllüdür ki çocuk gibi darılır, çocuk gibi sevinir. Büyük aşk filmleri çektik birlikte. Genç kadınlar, delikanlılar özel hayatlarında bizim gibi sevip bizim gibi âşık oluyorlardı" dedi.

KRALİÇE ARKADAŞIM

Filiz Akın, "Kraliçe arkadaşım, bu coğrafyanın en güzel kadını, Türkan Şoray'ımız" yazarken Fatma Girik de çektiği videoyla duygularını aktardı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes