• Bist 100
  120792
 • Dolar
  6,0494
 • Euro
  6,5543
 • Altın
  307,6780
İstanbul
4 / 9
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Mayıs 2019 Perşembe 15:39:00 | Son Güncelleme: 17 Mayıs 2019 Cuma 09:17:28

Gelinim Mutfakta birincisi kim? Gelinim Mutfakta puan tablosu!

Gelinim Mutfakta puan durumunu izleyiciler gün içinde araştırmaya başladı. Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi belli olacak. Kanal D’nin reyting rekortmeni programı Gelinim Mutfakta gün birincisi merak ediliyor. Sevilen program Gelinim Mutfakta’da kaynanalar gelinlerine puan vermeye devam ediyor. Gün sonunda çeyrek altını alan isim belli oluyor. Gelinim Mutfakta’da geçen haftaki sonuçlara bakacak olursak; Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında 300. bölüme özel kutlamalar yapıldı. Ardından kaynanalar yemekleri tadarak hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalar yaptılar. Günün sonunda en çok puanı alan isim gün birincisi haftalık bazda en çok puanı alan isimse haftanın birincisi oldu. İşte Gelinim Mutfakta gün birincisi ve elenen isim

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı. Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi sorusunun yanıtı açıklanıyor. Her hafta yeni tariflerle karşımıza çıkan gelinler kaynanalarından puan almaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta izleyicisi son puan durumuna odaklanmış durumda! Kanal D’nin reyting rekortmeni Gelinim Mutfakta son bölümde Gün değerlendirmesi sonunda; 5 puanın sahibi Ceren sonuncu oldu, Ceren’i 12 puanla Ezgi takip etti. 18 puanın sahibi Gülcan çeyrek altını almaya hak kazandı, Güngör 15 puanla günü ikinci tamamladı. İşte 16 Mayıs Gelinim Mutfakta birincisi ve elenen ismi…

 

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ? 16 MAYIS 2019

Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Ceren olarak açıklandı. Ceren'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini ise 12 puanla Ezgi oldu.
Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını almaya hak kazanan yarışmacı 14 puanla Güngör oldu. Gülcan ise 13 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

 

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ? 15 MAYIS 2019

Sunuculuğunu Fatih Ürek’in üstlendiği, Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, 61. Haftanın üçüncü gününü tamamladı. Gelinim Mutfakta 303. Bölümünde Reyhan Hanımın, Ceren ile ilgili söyledikleri Ezgi'yi kızdırdı. Besime Hanım ve Gülcan arasında "Torun göstermeme" tartışması çıktı. Nesibe-Ceren Karakaya, Besime-Gülcan Ekinci, Sevim-Güngör Üzüm ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri " yufkalı rulo köfte " ile yarıştılar. Puanlama sonrasında gergin anlar yaşandı. Reyhan Hanım Güngör'e 1 puan verdi, Güngör çıldırdı. Peki, gün sonunda çeyrek altın kimin oldu?

Gün değerlendirmesi sonunda; 5 puanın sahibi Ceren sonuncu oldu, Ceren’i 12 puanla Ezgi takip etti. 18 puanın sahibi Gülcan çeyrek altını almaya hak kazandı, Güngör 15 puanla günü ikinci tamamladı.

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTA NELER OLDU? 10 MAYIS 2019

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında bugün 300. bölüme özel kutlamalar yapıldı. Ardından kaynanalar yemekleri tadarak hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalar yaptılar. Günün sonunda en çok puanı alan isim gün birincisi haftalık bazda en çok puanı alan isimse haftanın birincisi oldu.

300. bölümde 5 altın bileziğin sahibi olmaya hak kazanan yarışmacı 67 puanla Ezgi oldu. Gülcan ise 59 puanla haftayı tamamladı.

 

GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Güngör olarak açıklandı. 11 puanla Ceren günün en düşük ikinci puanını aldı. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan isimse 17 puanla Gülcan oldu. Ezgi ise 12 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

 

GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM GİTTİ?

Haftalık bazda en düşük puanları alan isimler Güngör ve Ceren olarak açıklandı. Haftanın en az puanını alan ve programa veda eden isim ise 53 puanla Güngör oldu. Ceren ise haftalık bazda 57 puan aldı.

 

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU?

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 12.45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin uzun soluklu bir yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül var. Yarışmanın sunuculuğunu ise Türkiye'nin önde gelen ses sanatçısı Fatih Ürek üstlendi.