Divaliz

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy Hindistan'a uçtu. Havalimanına 40 bavulla gelen Diva uçağa 45 dakika rötar yaptırttı, yapımcıya da 32 bin lira da bagaj aşım bedeli ödetti.  

Türkiye'nin en iddialı sanatçıları Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan yanlarına Burcu Esmersoy'u da alarak “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için Hindistan'a uçtu. Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği programın çekimleri; Hindistan, Nepal ve Vietnam gerçekleşecek. Uçağın kalkmasına bir saat kala havalimanına giriş yapan Diva Bülent Ersoy, yerlere kadar uzanan siyah kıyafeti ve gülen yüzüyle göz kamaştırdı. 

DİĞER YOLCULAR ÇILDIRDI

40 bavulla yola çıkan Ersoy’un, bavulları saatler öncesinden havalimanına getirildi. Fakat bagajda kilo aşımından ötürü 32 bin liralık fatura çıkınca ortalık karıştı. 7 kişilik çekim ekibi, yaklaşık 32 bin liralık fazla bagaj ücretini ödeyemeyince bir süre satış ofisinin önünde koşuşturma yaşandı. Yaşanan sorunu yer hizmetleri memurları THY istasyon müdürlüğüne bildirdi. Kontuar memurları daha sonra uçak içindeki çekim ekibi yetkilisinden 5 bin dolar alarak bilet satış ofisine getirdi. Sorunun çözülmesinin ardından bu kez de uçakta teknik arıza yaşandı. Bu iki sorun nedeniyle uçak 45 dakikalık gecikme ile Mumbai'ye havalandı.